artwork

L’oréal Türkiye’de Ülke Yönetim Komitesi atamaları

9 sene önce

0

L’orèal Türkiye’de 2014 Ülke Yönetim Komitesi atamaları tamamlandı.

Sinem Sandıkçı Gökçen

Sinem Sandıkçı Gökçen, L’Oréal Türkiye Kurumsal İletişim Direktörlüğü pozisyonuna ve Ülke Yönetim Komitesi Üyeliğine atanırken, Yelda Kuşcu Savaşkan da L’Oréal Türkiye Operasyon Direktörü pozisyonuna ve Ülke Yönetim Komitesi Üyeliğine getirildi.

Tarsus Amerikan Koleji ve Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu Sinem Sandıkçı Gökçen, kariyerine 2000 yılında L’Oréal Türkiye Tüketici Ürünleri Bölümü’nde Ürün Müdürü olarak başladı ve ardından şirketin çeşitli bölüm ve markalarında farklı kademelerde pazarlama sorumlulukları üstlendi. 2003 yılında Grup Ürün Müdürü, 2006 yılında Pazarlama Müdürü ve 2010 yılında Pazarlama Direktörü olarak atandı. 2012-2013 yıllarında Tüketici Ürünleri Bölümü’nde Satış Müdürlüğü yaptı. Son olarak İpek Marka Geliştirme Direktörü olarak görev yapan Gökçen, Nisan 2014’de bu görevine ek olarak iletişim ve sürdürülebilirlik konularından sorumlu L’Oréal Türkiye Kurumsal İletişim Direktörlüğü pozisyonuna ve Ülke Yönetim Komitesi Üyeliğine atandı.

Yelda Kuşçu Savaşkan

 

Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu Yelda Kuşcu Savaşkan, 2002 yılında Tedarik Zinciri Planlama Uzmanı olarak L’Oréal Türkiye’de çalışmaya başladı.

Tedarik Zinciri Bölümü’nde 2004 yılında Süpervizör ve 2005-2007 yıllarında tüm bölümlerden sorumlu Tedarik Zinciri Planlama Müdürü görevini yürüttü. 2008 yılında Tüketici Ürünleri Bölümü’nde Satış Operasyon Müdürü ve 2009-2011 yıllarında tüm bölümlerden sorumlu Müşteri Hizmetleri Müdürü olarak görev yapan Savaşkan, 2012’de Avrupa ülkelerinden sorumlu Garnier markası Lojistik Müdürü olarak Fransa’ya atandı. Yelda Kuşcu Savaşkan, Şubat 2014’te L’Oréal Türkiye Operasyon Direktörü pozisyonuna ve Ülke Yönetim Komitesi Üyeliğine getirildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Senin için
Tümünü göster
Hepsiburada yılın ilk çeyreğinde 24 Milyon siparişle %78 büyüdü

Hepsiburada, 2023’ün ilk çeyreğinde güçlü performansını sürdürdü...

Ülker “bizz@kampüs”

bizz@kampüs’te 790 takım Dankek için yarıştı...

Aziz&Gwen Sancar Vakfı’nda atamalar gerçekleşti

Aziz&Gwen Sancar Vakfı’nın yönetim kuruluna iki yeni isim atandı...