artwork

Little Caesars’tan “sıfır temas” uygulaması

3 sene önce

0

Pizza markası Little Caesars; dünyayı etkisi altına alan Yeni Koronavirüs (COVID-19) salgınına karşı tedbirlerini artırdı. Marka, başlattığı ‘Sıfır Temas Uygulaması’ ile ürünlerinin hazırlığından teslimatına kadarki tüm süreçlerde uluslararası hijyen standartları gözetiyor ve ürünlerini el değmeden pizza severlerle buluşturuyor.

“Şubelerimiz için gerekli önlemleri aldık…”

Tüm şubelerinde sürece ilişkin önlemleri aldıklarına değinen Çiftçioğlu, “Çalışanlarımız her 15 dakikada bir ellerini yıkar ve dezenfekte ederler. Ön bankoda sipariş süreci boyunca tek kullanımlık eldiven kullanırlar. Banko üzerinde müşterinin de faydalanabileceği dezenfektan bulundurulur. Sipariş alımında ve ödeme sırasında müşterimizle aramızda minimum 1 metre güvenli mesafe bulundurmaya özen gösteririz. Her ödeme öncesi POS cihazlarının tuş bölümünü dezenfektan ile sileriz. Her iki saatte bir ön bankodaki
ekipmanlarımız dezenfektan ile silinir. Kullandığımız tüm ekipmanları, gıdanın temas ettiği ve etmediği tüm alanları; zeminler, kapı kolları, masalar ve tüm yüzeyleri Dünya Sağlık Örgütü ölçütlerine uygun dezenfektanlarla temizliyoruz. Pizzalarımızı 245°C’lik fırınlarımızda pişirip, pizza fırından çıktıktan sonra kesinlikle temas etmeden, ürünleri tek kullanımlık eldiven, spatula ve maşa gibi yardımcılar vasıtasıyla kutusuna yerleştiriyoruz. Ambalajlanan ürünün kapağına ‘Sıfır Temas’ güvenlik etiketini yapıştırarak müşterilerimize sunuyoruz” dedi.

Little Caesars Pizza, lezzetleri ve Sıfır Temas Uygulaması hakkında ayrıntılı bilgi için www.littlecaesars.com.tr adresini ziyaret edebilir, 444 52 44 numaralı telefondan sipariş verebilir ya da Little Caesars Türkiye mobil uygulamasını indirebilirsiniz.