LinkedIn Ipad uygulaması çıktı

Dünya genelinde 150 milyonun üzerindeki ve Avrupa’da 34 milyonun üzerindeki üyesi ile dünyanın en büyük profesyonel ağı olan LinkedIn, iPad’e yönelik ilk LinkedIn uygulamasını İngilizce dilinde sundu. iPhone ve Android uygulamalarını ise başta İngilizce olmak üzere Almanca, İspanyolca, Fransızca, Korece, İtalyanca, Japonca, Portekizce, İsveççe, Çince, Endonezce ve Malezyaca dillerinde duyurarak mobil ürünlerini genişletti.

LinkedIn trafiğinin %22’si mobil cihazlardan geldiğinden, mobil platform, LinkedIn açısından en hızlı büyüyen tüketici hizmeti. LinkedIn iPad deneyimi, özellikle bir okuma aracı olarak profesyonellerin iPad’lerini kullandığı benzersiz ve spesifik yollar dikkate alınarak inşa edildi ve tasarlandı.

Yeni LinkedIn iPad uygulamasının yeni özellikleri arasında şunlar bulunuyor:

  • Takvim özelliği: O gün buluşacak olduğunuz tüm kişiler hakkında bilgilendirici bir görünüm alın ve o kişiler hakkında bilmek istediğiniz her şeyi öğrenin.
  • Kullanabileceğiniz haberler: Bağlantılarınız ve sektörünüzdeki çalışanların paylaştığı ve okuduğu konunuzla ilgili haberleri zamanında alın.
  • Profesyonel markanızı oluşturun: Profesyonel emsallerinizle kolaylıkla bağlantı kurun, takip edin ve uzmanlığınızı paylaşın.

LinkedIn iPad Uygulaması

LinkedIn iPad uygulaması ücretsizdir ve üyeler uygulamayı iPadlerine hemen indirebilir.

iPhone ve Android için:  touch.linkedin.com

iPad için:

LinkedIn iPhone ve Android uygulaması artık birçok dilde

iPad uygulamasına ek olarak, LinkedIn yeni takvim özelliği başta olmak üzere bazı yeni özelliklerle bugün güncellenmiş olan iPhone ve Android uygulamasının da İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Korece, İtalyanca, Japonca, Portekizce, İsveççe, basitleştirilmiş Çince ve geleneksel Çince, Endonezce ve Malezyaca dahil olmak üzere 13 yerel dilde mevcut olduğunu duyurdu.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.