Lift Content Factory Teknoloji Zirvesi’nin içerik ortağı

Turkcell’in düzenlediği Türkiye’nin en kapsamlı ve geniş katılımlı teknoloji etkinliği Teknoloji Zirvesi, Lift Content Factory içerik ortaklığıyla gerçekleştiriliyor. Tüm gelişmeleri dakika dakika canlı yayında takip edebilir, röportajlara, fotoğraflara ve daha fazlasına buradan ulaşabilirsiniz.

Turkcell Teknoloji Zirvesi “Türkiye. Bugün. Şimdi” sloganıyla yola çıkıyor.

‘Türkiye. Bugün. Şimdi.’ sloganıyla gerçekleştirilen zirve, yapay zekanın ‘Einstein’ları başta olmak üzere 100’e yakın fikir önderini bir araya getiriyor. 2010 yılından bu yana düzenlenen ve Türkiye’nin marka etkinliği haline gelen Teknoloji Zirvesi’nde yine ses getirecek konu ve konuşmacılar yer alıyor. Zirvede Türkiye’nin teknolojide geldiği konum ve Türkiye’nin neleri başardığı masaya yatırılıyor.

Lift Content Factory içerik ortaklığıyla gerçekleşecek Teknoloji Zirvesi, Campaign Türkiye sayfalarından dakika dakika canlı yayımlanacak. Öğleden sonra beş farklı salonda düzenlenecek olan ve farklı sektörlerden önemli isimlerin katılacağı panelleri de eş zamanlı olarak Campaign Türkiye canlı yayınından takip edebileceksiniz.

30’dan fazla oturum

Tüm iş dünyası ve teknoloji severleri buluşturmayı amaçlayan Turkcell Teknoloji Zirvesi ile gelecek yerine teknolojinin bugününü ele alınacak, günümüzdeki fırsatlar ve Türkiye’nin teknoloji atılımları anlatılacak. Zirve gün boyunca 30’dan fazla oturuma ev sahipliği yapacak. Zirvede birbirinden değerli yerli ve yabancı 100’e yakın fikir önderinin konuşmalarını canlı yayından takip etme şansına sahip olacaksınız.

Yapay zekanın öncüleri geliyor

Zirvenin dünyaca ünlü konuşmacıları arasında TED Talks konuşmacılarda en çok izlenen altıncı kişi olan ve yapay zeka ile ilgili öncü isimlerden Profesör Stuart J. Russell ile GSM Operatör Birliği (GSMA) Genel Direktörü Mats Granryd yer alıyor. Aynı zamanda, IBM Watson CTO’su (Teknoloji Yöneticisi) Rob High ve TBWA Global Kreatif ve İçerik Direktörü Theodor Arhio’ın anlatacakları da merakla bekleniyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.