LG’den büyülü bir yolculuk

LG Electronics, OLED TV serisine ilgi uyandırmak için gerçeküstü manzaralardan oluşan fantastik film tadında global bir kampanya yayınladı.

– LG’nin OLED TV serisi için global yaratıcı ajansı olarak seçilen – The & Partnership London tarafından yaratılan “Light up your world” kampanyası, ATL ve çevrimiçi kanallarda yayında olacak. Kısa versiyonlara da sahip olan bir buçuk dakikalık reklam, basılı ve açıkhava mecralarda destekleniyor.

Geçen yıl karantina sürecinde Prag’da çekilen film, gerçeküstü mekanlarda parlak bir ışığı takip eden bir kadının büyülü yolculuğunu anlatıyor. Büyülü bir balık, fütüristik bir şehir manzarası, sonsuz bir renk odası ve kendinden aydınlatmalı bir ağacın yanından geçen kadının aslında bir film karakteri olduğunu görüyoruz.

LG Electronics’in Kıdemli Başkan Yardımcısı JS Lee: “The & Partnership, duygusal hikaye anlatımıyla bizi etkiledi. ‘Light up your world’ kampanyası için inanılmaz derecede heyecanlıyız ve rakipsiz OLED teknolojimizin farkındalığını globale taşıdığını görmek için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

The & Partnership London’ın Genel Müdürü Gary Simmons ise şunları ekledi: “LG’nin OLED teknolojisi birkaç yıldır sektöre liderlik ediyor. Duygulara hitap eden bu kampanyayla ürünümüzün sunduğu teknolojik avantajları müşterilerin tam anlamıyla hissetmelerini ve deneyimlemelerini istiyoruz.”

Künye
Reklamveren: LG Electronics
Yaratıcı Ajans: The & Partnership London
Yaratıcı Ekip: Carl Storey ve Dan Dehlavi
Prodüksiyon Ajansı: Rogue Films
Yönetmen: Sam Brown

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.