artwork

Levi’s genç özgün müzisyenleri ekranlara taşıyor

4 sene önce

0

Bireysel özgünlük konusundaki çalışmalarına devam eden Levi’s bu kez de “Senin sesin, senin yolun” diyerek kimliklerini şekillendiren bireylerin hikayelerini anlatıyor.

“Live in Levi’s” kampanyası kapsamındaki sekizinci iş olan “Senin sesin, senin yolun”, spot ışığını dünya üzerindeki yerini sorgulayan müzisyenlere çeviriyor. Sesleri duyulsun veya duyulmasın, kaç kişiye ulaşırlarsa ulaşsınlar her birinin kendi tarzlarında söyleyecek bir şeyi var ve kendi tarihlerini yazmak için çabalıyorlar.

Gerçek karakterler ile çekilmiş kampanyada (Liverpool’dan) Hak Baker, (Londra’dan) George Ka, (Paris’ten) Adam Lakti ve (Barcelona’dan) Simbiat Aly Eboh rol alıyor. Her biri farklı stiller ile özgün bir müzik icra ediyor. Hak, Reggae ile Folk müziği sentezliyor; George, atalarının geleneksel müziğinden ilham alıyor; Adam, davul sevgisinin peşinden gidiyor; Simbiat ise bir punk grubunda bas gitar çalıyor.

Künye
Reklamveren: Levi’s
Prodüksiyon: Marketa Husecka
Yaratıcı Ekip:  Jon E Price, Whitney Conti, Rabiah Hussain
Prodüksiyon Şirketi: Riff Raff
Yönetmen: Jon E Price

Levi’s ‘Use Your Voice’ (Sesini Duyur) ile dünyada pozitif etki yaratma konusunda insanlara seslerini bulmaları ve çıkarmaları için ilham vermeyi amaçlıyor.

Senin için
Tümünü göster
New York City, ‘Daha İyi’ Çöp Kutularını Piyasaya Sürüyor

New York City, Fareleri Uzak Tutmak İçin Yeniden Tasarlanan ‘Daha...

Basketbol Toplarına Sanat Vuruşu

Sanattan Esinlenen Basketbol Topları Jean-Michel Basquiat ve Keith Haring’i Kutluyor...

Uber Eats’ten spor belgesel serisine özel “tadım menüsü”

Mother tarafından oluşturulan kampanyada, Man v Food sunucusu Adam Richman...