Levi’s genç özgün müzisyenleri ekranlara taşıyor

Bireysel özgünlük konusundaki çalışmalarına devam eden Levi’s bu kez de “Senin sesin, senin yolun” diyerek kimliklerini şekillendiren bireylerin hikayelerini anlatıyor.

“Live in Levi’s” kampanyası kapsamındaki sekizinci iş olan “Senin sesin, senin yolun”, spot ışığını dünya üzerindeki yerini sorgulayan müzisyenlere çeviriyor. Sesleri duyulsun veya duyulmasın, kaç kişiye ulaşırlarsa ulaşsınlar her birinin kendi tarzlarında söyleyecek bir şeyi var ve kendi tarihlerini yazmak için çabalıyorlar.

Gerçek karakterler ile çekilmiş kampanyada (Liverpool’dan) Hak Baker, (Londra’dan) George Ka, (Paris’ten) Adam Lakti ve (Barcelona’dan) Simbiat Aly Eboh rol alıyor. Her biri farklı stiller ile özgün bir müzik icra ediyor. Hak, Reggae ile Folk müziği sentezliyor; George, atalarının geleneksel müziğinden ilham alıyor; Adam, davul sevgisinin peşinden gidiyor; Simbiat ise bir punk grubunda bas gitar çalıyor.

Künye
Reklamveren: Levi’s
Prodüksiyon: Marketa Husecka
Yaratıcı Ekip:  Jon E Price, Whitney Conti, Rabiah Hussain
Prodüksiyon Şirketi: Riff Raff
Yönetmen: Jon E Price

Levi’s ‘Use Your Voice’ (Sesini Duyur) ile dünyada pozitif etki yaratma konusunda insanlara seslerini bulmaları ve çıkarmaları için ilham vermeyi amaçlıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.