artwork

Levi’s, internete bağlanabilen akıllı ceketini piyasaya sunuyor

6 sene önce

0

Bu yılın başında Levi’s, Google ATAP’ın akıllı giysi projesi Jacquard’a bağlı olarak internete bağlanabilen akıllı bir ceket geliştirmek için çalışmalara başlamıştı.

Uzun bir bekleyişin ardından ceket sonunda tamamlandı ve 2 Ekim’de piyasaya çıkması planlanıyor. Bugün ilk kez tanıtımı yapılan ürün 350 dolardan satışa sunulacak.

Google’ın verdiği bilgiye göre, Levi’s’ın yeni Commuter Trucker adındaki ceketi, kullanıcılara dinledikleri müziği durdurma veya başlatma, yönlendirme alma ve sadece ceketin koluna dokunarak gelen mesajları okuma imkanı verecek.

Levi’s web sitesinde yer alan bilgiye göre de ceketin kolunda bulunan etiketi kaldırdığınız takdirde onu normal bir kot kıyafet gibi çamaşır makinesine atabiliyorsunuz.

Ceketin kollarında bulunan hareketlere duyarlı sensörler, ceketin kollarındaki kaldırılabilir etikete gömülü küçük elektronları kullanarak kullanıcıların akıllı telefonlarına kablosuz bir şekilde bağlanıyor. Etiket ayni zamanda, gelen çağrılara ve mesajlar hakkında sizi uyarıyor ve iOS veya Android cihazlarla çalışıyor.

Senin için
Tümünü göster
IWC ve Lewis Hamilton, Tourbillon İçin İş Birliği Yapıyor

IWC ve Lewis Hamilton, Formula 1 Yarışlarından Esinlenen Bir Tourbillon...

Snapchat AR Kurumsal bölümünü kapatıyor

Snapchat, reklamverenlere AR araçları sağlama sözü vererek AR Kurumsal bölümünü...

Uber Eats’ten spor belgesel serisine özel “tadım menüsü”

Mother tarafından oluşturulan kampanyada, Man v Food sunucusu Adam Richman...