artwork

Levent Karabeyoğlu, Ogilvy İstanbul’un Müşteri Etkileşimi ve Ticaret Bölümü’nün yeni lideri oldu

2 sene önce

0

Müşterilerine reklam, halkla ilişkiler ve müşteri etkileşimi & ticaret alanlarında entegre hizmetler sunan Ogilvy İstanbul, yönetim ekibini yeni bir atamayla güçlendirdi. Ogilvy İstanbul ailesine katılan Levent Karabeyoğlu şirketin Müşteri Etkileşimi ve Ticaret Bölümü başkanlığına getirildi.

Ogilvy İstanbul CEO’su Emine Çubukçu, yeni görevlendirmeye ilişkin değerlendirmesinde, “Ogilvy olarak markalarımızı değerli kılma misyonuyla hizmet sunarken en önemli güçlerimizden biri yetkinliğiyle, enerjisiyle, konusuna hakimiyetiyle fark yaratan ekibimizdir. Kurucumuz David Ogilvy, çalışma arkadaşlarımızı seçerken benimsediğimiz yaklaşımı, şu sözleriyle çok net bir şekilde özetliyor: “Kendinizden büyük insanları işe alırsanız devlerin şirketi olursunuz…“ Bu yaklaşımla ekibimize katılan ve pek çok sektörde medya,   satış ve pazarlama, doğrudan pazarlama alanlarında 25 yıllık geniş bir deneyime sahip Levent Karabeyoğlu’nun, birikimleri, vizyonu, dinamizmi ve liderliğiyle Ogilvy İstanbul’a ve tüm markalarımıza önemli katkılar sunacağına inancım tam” dedi.

Levent Karabeyoğlu kimdir?

Saint Benoit Lisesi Matematik bölümünden mezun olan Levent Karabeyoğlu, daha sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Metalürji ve Malzeme Mühendisliği bölümünü bitirdi. Kariyerine Turk Nokta Net’te webmaster olarak başladı. Daha sonra sırasıyla Sabancı Telekom’da Web Prodüksiyon Müdürü, BeOnE Internet Solutions’ta Kurucu Ortak, Zap Medya’da Yönetici Ortak, TTNET’te Web Geliştirme Müdürü olarak görev yaptı. Akbank’ta 4 yıl boyunca Dijital Pazarlama ve Satış’tan sorumlu olarak çalışan Levent, MYNET’te gelirlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı (CRO) rolünü üstlendi. Son 2 senedir de GroupM Türkiye’de dijital operasyonlardan sorumlu CDO olarak görev yaptı.

Senin için
Tümünü göster
Koç Holding’te atamalar gerçekleşti

Koç Holding’ten yapılan açıklama ile 22 Mart Çarşamba günü düzenlenecek...

Migros’a yeni müşteri deneyim stratejileri ve pazarlama iletişimi direktörü

Migros’un müşteri deneyim stratejileri ve pazarlama iletişimi direktörü Sinem Serdar...

Sony’ye yeni CEO

Sony Grup Başkanı Yoşida Keniçiro’nun görevinden ayrılacağı açıklandı...