letgo yeni reklam filmleri ile dileğin yerine gelsin diyor

letgo yeni reklam filmleri ile dileğin ne ise o yerine gelsin diyor ve eskileri yükle, sat, yenisini hemen al mesajıyla herkesi harekete geçmeye çağırıyor.

CP+B London imzası taşıyan yeni letgo reklam filmleri “Dileğin yerine gelsin” mesajı ile elinizde bulunan eski eşyalarınızı satın, aklınızda almak istediğiniz ne varsa onu alın diyor.

Kulaklık reklam filminde ofiste çalışan genç adamın hoparlörleri kulaklık olarak kullandığı görülüyor. “Kaliteli kulaklığı olmayan gencin dramı” mottosuyla anlatılan reklam filminde dış sesin “bunu sat gitsin, yerine dileğin gelsin.” önerisi ile Hasan hoparlörü satıp, yerine son model kulaklık alıyor.

4×4 cip reklam filminde ise orman yolunda macera arayan çiftin hikayesi anlatılıyor. Küçük bir arabayla yola koyulan çiftin orman yolunda zor ilerlediği görülüyor ve büyük bir engebe ile karşılaşıldığında ise istemeden duruyorlar. Daha sonraysa devreye dış ses giriyor, “bunu sat gitsin, yerine dileğin gelsin.”  diyor ve küçük arabayla değil, 4×4 cip ile çift yollarına devam ediyor.

Serinin yayınlanan son reklam filmi Snowboard’da ise ütü masası üstünde snowboard yapan genç adam görülüyor. Hayallerin snowboard, gerçeklerin ütü masası olduğuna değinen Berk’in sorunu dış sesin devreye girmesi ile çözülüyor. Ütü masasını letgo ile satıp yerine snowboard kaykayı alıyor ve dileği yerine geliyor.

Künye:

Reklamveren: letgo
Reklamveren Temsilcileri: Onur Kavak, Federico Rucks, Lucia Varela, Berkay Yavuz
Reklam Ajansı:: CP+B London, Fikret
Kreatif Grup Başkanı: Rauf Olcay
Kreatif Direktör: Gökhan Yücel, Gökçen Yücel
Ajans Prodüktörü: Kristin Armstrong, Saadet Bektaş
Marka Prodüktörü: Ahmet Varol (AVPC)
Planlamacı: Yelda Aktuna (Ronin)
Müşteri Yöneticileri: Mark Boyd, Aslı Aksu
Prodüksiyon Şirketi: Jaguar
Yönetmen: Emre Akay
Post Prodüksiyon: Sinefekt
Müzik: Oğuz Kaplangı

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.