Site icon Campaign Türkiye

Leo Burnett ile Voden güçlerini birleştiriyor

Leo Burnett, Türkiye’nin önde gelen dijital ajanslarından Voden ile güçlerini birleştirdi. Voden, faaliyetlerine bundan böyle kendi ismini ve yapısını koruyarak Leo Burnett bünyesinde devam edecek.

Melda Barkın

İki ajansın bu ortaklığıyla birlikte müşterilere çözüm sunmak için daha iyi bir hizmet vermeyi amaçladıkları açıklanırken, Leo Burnett Orta Avrupa Bölge Başkanı Andrew Edwards, “Leo Burnett ve Voden, birlikte bu heyecan verici ve büyüyen piyasada müşterilerine sundukları yaratıcılık ve stratejik düşünce seviyesini yükseltecekler. Bu bölgede büyümeye devam etmekte kararlıyız ve Voden bunu gerçekleştirmek için doğru bir ortak, Leo Burnett gibi kendi kültürünü yaratabilen, yeni nesil yaratıcılardan kurulu bu muhteşem takıma teşekkürler” dedi.

 

Leo Burnett İstanbul CEO’su Melda Barkın, hızla dijitalleşen dünyada Voden ile büyük bir sinerji kazanacaklarına inandıklarını ve bu birleşmeyle bölgedeki tartışmasız en iyi ajans olma yolunda ileriye dönük oldukça önemli bir adım atıldığını belirtti.

M. Kurtuluş Eker

Voden Kurucusu ve Ajans Başkanı M. Kurtuluş Eker ise, Leo Burnett ile ortaklığın getireceği vizyon, know-how ve gücün kendilerini heyecanlandırdığını vurgulayarak, “Bir araya getireceğimiz tecrübelerimiz bizi çok daha güçlendirecek. Bu ortaklığın büyük yaratıcı işler için entegre ve ilham verici bir ortam sağlayacağına inanıyorum. Leo Burnett ile birlikte zamanın tüketicisini anlamaya, daha yaratıcı işlerin peşinden koşmaya, inovasyon yatırımları yapmaya, hizmetlerimizi çeşitlendirmeye ve büyümeye devam edeceğiz”.

 

 

Exit mobile version