Leo Burnett Charlie Rudd’u CEO olarak atadı

 

Publicis Groupe İngiltere Charlie Rudd’u Leo Burnett’in CEO’su olarak atadı. Rudd daha önce Ogilvy & Mather London Ceo’suydu. Yeni görevinde Gareth Collins’in yerini aldı. Görevine 25 Mart Pazartesi başlayacak.

Rudd: Kellogg, McDonald’s, Skoda, Axa gibi markalarla çalışan iki ajansın gelecekteki stratejisini kuracak ve yönetecek. Collins ise Dentsu Aegis Network’s Mcgarrybowen’ın CEO’su oldu. Rudd bu atamayla; daha önce Charlie Rudd’u Oglivy&Mather’a CEO olarak atayan Publicis Groupe UK CEO’su Annette King ile de bir araya gelmiş olacak.

Anettha King: “Charlie heyecan verici bir değişim ve yenilik zamanında aramıza katılıyor. Onun tecrübe ve yeteneklerini biliyorum. Leo Burnett Londra ve Fallon Londra’ya güçlü liderlik yapacak, Publicis Groupe İngiltere ile daha fazla iş birliği yapacak.

Gareth’a yıllar boyunca Leo Burnett Londra ve Fallon Londra’ya katkılarından dolayı teşekkür eder ve bir sonraki seyahatinde ona iyi dileklerimizi sunarız.” diyor

Rudd ismi şu anda Ogilvy olan Oglivy&Mather Londra’ya 2015 yılında katıldığında ajans 10 yıl içerisinde 4. CEO’su ile tanışıyordu.  Onun idaresindeki 3 yıl içerisinde Ogilvy 14 yeni marka ile çalışmaya başladı. İlk Campaign Agency of the year ödülünü kazandı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.