Lenovo Legion reklamı modern gamer profiline ışık tutuyor

Lenovo Legion reklamı ile gamer profilinin günümüzde nasıl olduğu ve yaşam tarzları tanıtılıyor.

“Stylish on the Outside, Savage on the Inside” ismini taşıyan sinematik reklam filminde Lenovo’nun yenilenen  gaming bilgisayarı Lenovo Legion ve global gamer kitlesi gösteriliyor.

Kampanya, bugünün oyuncularının nasıl olduğunu göstererek geleneksel oyun reklamları klişelerini kırıyor ve Lenovo Legion PC oyuncularının dışarıda stilize, oyun başında ise savaşçı özelliklerine vurgu yapıyor. Geleneksel reklamlardan uzaklaşan video bizi modern gaming dünyasına götürerek günümüzün oyuncu profilleriyle tanıştırıyor. Gerçek hayat ve teknoloji arasındaki sınırlar, geçişler flu hale getirilerek gamer’ların günlük hayatlarından kesitler gösteriliyor ve sanal avatarlarının yaşamları yansıtılıyor.

Ogilvy ve Partizan’ın bu sinematik çalışma ve global gamer kitlesi için bir araya geldiği reklam filminde, ödüllü yönetmen Matthias Hoene’in imzası var.

Künye:

Reklamveren Lenovo
Kreatif Ajans Ogilvy
Metin Yazarı Sean Decker
Art Direktör Gina Senese
ECD Mike Hahn
Kreatif Direktörler Niels West, Thiago Cruz
Müşteri Direktörü Carlos Cruz
Prodüksiyon Şirketi Partizan
Yönetmen Matthias Hoene
Fotoğraf Direktörü Mark Bliss

Kaynak: LBBOnline

İsveçli şarkıcı ve söz yazarı Jay-Jay Johanson’un Lenovo’nun sponsorluğunda sahne aldığı Babylon sahnesinde, sanatçının romantik şarkılarına bütün salon eşlik etmişti.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.