artwork

LEGOLAND Parks’ın LEGO evrenindeki yeri

1 yıl önce

0

Global kampanya, LEGOLAND Parks’ı yaratıcı gelişim alanı olarak öne çıkarıyor

TBWA\MCR imzası taşıyan küresel kampanya, çocuklarda aktif katılım ve hayal gücüne ilham verecek bir alan olarak LEGOLAND Parks‘ın LEGO evrenindeki yerini yükseltiyor.

“Where imaginations build and build” (“Hayal gücünün geliştiği ve inşa ettiği yer”) filminde, Legoland Parks’a girerken yaratıcılıklarını açığa çıkaran ve kısa süre sonra aktif hayal güçlerinde “ce-ee yapan ahtapotlar” ve “bulutları eriten ejderhalar” yaratan iki çocuğu görüyoruz.

Kampanya; Kuzey Amerika, Birleşik Krallık, Kıta Avrupası, Japonya, Kore ve Dubai’de TV, çevrim içi video, sosyal medya ve e-posta kanalları aracılığıyla yayınlanacak. Bu, TBWA\MCR’ın bu yılın başlarında müşeriyi kazanmasından bu yana LEGOLAND Parks için yaptığı ilk çalışmadır.

Geçmişteki pazarlama çalışmaları, marka filmine odaklanırken TBWA\MCR on pazarın tamamında modüler bir yaklaşım oluşturacak. TBWA\MCR, bu küresel kampanya için on LEGOLAND Parks’ta sorunsuz bir şekilde kullanılacak 773 varlık içeren modüler bir araç seti oluşturdu.

Küresel Pazarlama Direktörü Ash Tailor: “Bu, LEGOLAND Parks için bir adım değişikliğidir. Küresel ayak izimiz büyümeye devam ederken, bunun için platform olabilecek bir fikre ihtiyacımız vardı.” dedi.

TBWA\MCR CEO’su Fergus McCallum şunları ekledi: “Amacımız, çocuklara ilham veren oyundaki katılımı, hayal gücünü ve düşünce özgürlüğünü hızlandırmak için LEGOLAND Parks’ın LEGO evrenindeki hayati rolünü sergilemekti.”

Film, Arts & Sciences aracılığıyla Homicide’dan The Bobbsey Twins tarafından yönetildi.

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Senin için
Tümünü göster
Barilla’dan Sevgililer Günü İçin Romantik Bir Dokunuş

Barilla ile Sevgililer Günü: Makarna ile Sevgiyi İfade Etmek...

Happy People Project üst üste ikinci sene Super Bowl’da

Happy People Project imzalı reklam filmi iki senedir dünyanın en...

Disney’den Epic Games’e 1,5 milyar dolar yatırım

Eğlence endüstrisinin en büyük şirketlerinden Walt Disney, video oyunu geliştiricisi...