artwork

Hem Lego’yla oynayın hem para kazanın

9 sene önce

0

2015 yazında Forum İstanbul‘da açılacak Legoland Discovery Centre İstanbul’da Master Model Builder olarak hayallerinin işinde tam zamanlı olarak çalışmak isteyen 18 yaşın üzerindeki adaylar, yeteneklerini Lego parçaları ile gösterecek. Master Model Builder olarak Lego parçaları ile dev heykeller yapmak ve yeni modeller geliştirmek isteyen adaylar, 11-12 Nisan 2015 tarihlerinde Forum İstanbul’da düzenlenecek Brick Factor etkinliğinde yarışacak. Başvurular içinse son tarih 5 Nisan 2015.

Brick Factor etkinliği sırasında adaylar kısıtlı bir zaman içerisinde, belli temalarda milyonlarca Lego parçası ile yeteneklerini gösterecek ve jüri, adayların performanslarını değerlendirecek. Etkinliğin ilk günü seçilen adaylar, ikinci gün finalde yarışacaklar. Finalde kazanan kişi Master Model Builder olarak Legoland Discovery Centre İstanbul’da tam zamanlı olarak çalışmaya başlayacak.

Legoland Discovery Centre İstanbul Genel Müdürü Sarper Hilmi Suner; “Master Model Builder’ı arayış yolculuğumuz, Legoland Discovery Centre İstanbul ile gerçekleştirdiğimiz aile odaklı ve interaktif deneyimimizin sadece bir parçası. Bu sıradışı iş, yaratıcı adaylara çocukluk rüyalarını kariyere dönüştürme fırsatı sunuyor. Lego parçaları ile birçok farklı modeli oluşturma yeteneğine sahip, bu yeteneğini atölye çalışmalarında diğer kişilerle paylaşmaya hazır, medyada ve gerçekleştireceğimiz etkinliklerde yer alacak kişiyi bulmak ve tüm Türkiye’den yetenekli ve heyecanlı adaylar ile tanışmak için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Legoland Discovery Centre İstanbul’da heyecanlı Lego gezileri, 4 boyutlu sinema, Lego parçalarının yapım sırrının anlatıldığı Lego Fabrika Turu, Master Model Builder tarafından yönetilen atölye çalışmaları, temalı oyun alanları, doğum günleri ve kutlamalar için özel parti odaları ve İstanbul’un simgelerinin inşa edildiği Lego Miniland alanı yer alacak.

Senin için
Tümünü göster
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Burak Dağlıoğlu: “Türkiye bölgesel bir üs…

T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, Türkiye’nin sunduğu yatırım fırsatlarını küresel iş...