Lego ve Fiat’ın nostaljik işbirliği

Çocuklar kadar yetişkinlerin de hayatında yer alan LEGO®, araç koleksiyonuna İtalyan çekiciliğini ekliyor. İkonik Fiat 500’ü özgün detaylarla sunan yeni LEGO®Creator Expert Fiat 500 seti, LEGO® Certified Store mağazalarında tutkunlarını bekliyor. Nostalji hissi yaşatan yeni set, dünyanın dört bir yanındaki araba meraklıları için farklı bir anlam ifade eden Fiat 500’ün benzersiz tasarımına sahip.

LEGO® Creator Expert seti, İtalyan stilinin sembolü haline gelen modele ait detayları barındırıyor. 1960’ların sonunda üretilen efsanevi Fiat 500F serisinden esinlenerek tasarlanan sette, klasikleşmiş otomobile ait ayrıntılı bir iç tasarım ve açılır tavan bulunuyor. Creator Expert Fiat 500, sizlere adeta güneşin altında Amalfi Sahilleri’nde gezinme hissini yaşatıyor.

960 yapım parçasından oluşan model; yedek lastik, bagaj, raf ve LEGO® tutkunlarının seti tamamladıktan sonra motoru incelemelerini sağlayan açılabilir kaporta dahil olmak üzere, keyifli bir Avrupa gezisi için gereken her şeye sahip. Setin içerisinde aynı zamanda katlanabilir bir sehpa, renk paleti ve Roma’nın simgelerinden biri olan Kolezyum’u da içeren bir tablo yer alıyor.

Keyifli bir yapım deneyimi sunan LEGO® Creator Expert Fiat 500, pek çok LEGO® Creator Expert seti gibi kullanıcılara ilham vermek ve nostalji duygusunu yaşatmak için tasarlandı. 11 cm yüksekliğinde, 24 cm uzunluğunda ve 11 cm genişliğindeki set, LEGO® koleksiyonerleri için ideal ölçüleri sunuyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.