artwork

LEGO Katy Perry ile iş birliği yapıyor

1 yıl önce

0

LEGO Group‘un bugüne kadarki “en büyük ve en eğlenceli” kampanyası için Katy Perry kamera karşısına geçti. Bu yıl 90. yılını kutlayan oyuncak markası, reklam için çocuklarla birlikte çalıştı.

Filmin ilk sahnesi, LEGO’dan bir araç yapmak için birlikte oynayan çocuklarla açılır. Daha sonra Katy Perry’yi bir kolu çekerken görürüz ve çocuklar yarattıklarının gerçek boyutlu versiyonunu görmek için dışarı çıkar. LEGO elbisesi giyen Perry araca biner ve Firework şarkısını söylemeye başlar. Çocuklar hediyeleri dağıtmak için ona katılır. Çalışma, çocukların %84’ünün ebeveynleriyle daha fazla zaman geçirmeyi dilediğini tespit eden LEGO araştırmasına dayanıyor.

Küresel kampanya; 35 pazardaki LEGO mağazalarının yanı sıra TV, dijital, açıkhava, sosyal medya ve e-ticaret sitelerinin genelinde yayınlanacak.

LEGO Group Ürün ve Pazarlama Sorumlusu Julia Goldin: “LEGO Group’ta çocuklar bizim rol modellerimizdir; yaratıcılıkları, merakları ve hayal güçleriyle bize ilham verirler, bu yüzden tatil kampanyamız için başvuracağımız daha iyi biri yok. Yeni kampanyamız, çocukların sahip olduğu yaratıcı gücün ve iyimserliğin bir kutlamasıdır. Oyun için sonsuz olasılıklar görüyorlar ve oyunu daha iyiye doğru yeniden inşa ederken bize oyunun dünyada yaratabileceği farkı gösteriyorlar. Her yaştan insana, mükemmellikten çok oyuna öncelik verme konusunda ilham vermek istiyoruz.” dedi.

Künye

Ajans: The Lego Agency

Yaratıcı Ekip: Julie Koch, Gonzalo Torres Arce ve Martin Rathschau Nielsen

Prodüksiyon: Stink Paris

 

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Senin için
Tümünü göster
Barilla’dan Sevgililer Günü İçin Romantik Bir Dokunuş

Barilla ile Sevgililer Günü: Makarna ile Sevgiyi İfade Etmek...

Happy People Project üst üste ikinci sene Super Bowl’da

Happy People Project imzalı reklam filmi iki senedir dünyanın en...

Disney’den Epic Games’e 1,5 milyar dolar yatırım

Eğlence endüstrisinin en büyük şirketlerinden Walt Disney, video oyunu geliştiricisi...