artwork

LEGO Katy Perry ile iş birliği yapıyor

3 ay önce

0

LEGO Group‘un bugüne kadarki “en büyük ve en eğlenceli” kampanyası için Katy Perry kamera karşısına geçti. Bu yıl 90. yılını kutlayan oyuncak markası, reklam için çocuklarla birlikte çalıştı.

Filmin ilk sahnesi, LEGO’dan bir araç yapmak için birlikte oynayan çocuklarla açılır. Daha sonra Katy Perry’yi bir kolu çekerken görürüz ve çocuklar yarattıklarının gerçek boyutlu versiyonunu görmek için dışarı çıkar. LEGO elbisesi giyen Perry araca biner ve Firework şarkısını söylemeye başlar. Çocuklar hediyeleri dağıtmak için ona katılır. Çalışma, çocukların %84’ünün ebeveynleriyle daha fazla zaman geçirmeyi dilediğini tespit eden LEGO araştırmasına dayanıyor.

Küresel kampanya; 35 pazardaki LEGO mağazalarının yanı sıra TV, dijital, açıkhava, sosyal medya ve e-ticaret sitelerinin genelinde yayınlanacak.

LEGO Group Ürün ve Pazarlama Sorumlusu Julia Goldin: “LEGO Group’ta çocuklar bizim rol modellerimizdir; yaratıcılıkları, merakları ve hayal güçleriyle bize ilham verirler, bu yüzden tatil kampanyamız için başvuracağımız daha iyi biri yok. Yeni kampanyamız, çocukların sahip olduğu yaratıcı gücün ve iyimserliğin bir kutlamasıdır. Oyun için sonsuz olasılıklar görüyorlar ve oyunu daha iyiye doğru yeniden inşa ederken bize oyunun dünyada yaratabileceği farkı gösteriyorlar. Her yaştan insana, mükemmellikten çok oyuna öncelik verme konusunda ilham vermek istiyoruz.” dedi.

Künye

Ajans: The Lego Agency

Yaratıcı Ekip: Julie Koch, Gonzalo Torres Arce ve Martin Rathschau Nielsen

Prodüksiyon: Stink Paris

 

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Senin için
Tümünü göster
Avon içindeki gücü açığa çıkaran kadınları kutluyor

Her kadın, yeteneği olan şeyi keşfedecek ve bunu eyleme dökecek...

Kadın, bedeni üzerindeki tek söz sahibidir

1970 yılından bu yana kadın haklarına yönelik tutum pek de...

KFC, ikonik ‘kova’larından pota yaptı

KFC, Kanada’da ikonik kovalarını basketbol potalarına dönüştürdüğü soğuk iklime uygun...