LEGO ile Harley Davidson iş birliği yaptı

Harley Davidson’ın ikonik motorsikleti Milwaukee, 1023 lego parçasından oluşan replikası ile karşımızda. Çalışma 1 Ağustos’ta koleksiyonerlerle buluşacak.

LEGO, yeni ürünün tanıtımında kullanılmak üzere 6.000 özel LEGO elementi barındıran, gümüş kaplamalı parçalara sahip, Wi-Fi animasyon kontrolü, ses ve ışık efektleri ile tamamlanan, gerçek boyutlarda bir motorsiklet modeli yarattı. Tasarımın tamamlanması 865 saat sürdü, 69,569 yapım parçası kullanıldı. Gerçek boyutlu yeni LEGO modeli, belirli LEGO mağazalarında ve Harley-Davidson etkinliklerinde sergilenecek.

LEGO’dan Mike Psiaki, “Klasikleşmiş Harley-Davidson motosikletini LEGO formunda hayata geçirmek bizim için heyecan verici. Tasarım ve ileri mühendislik öğeleri sunan model, ikonik motosikletin detaylarına dikkat çekiyor. Sürükleyici bir deneyim sunan yeni tasarımımız, Harley-Davidson meraklıları ve her yaştan LEGO hayranı için benzersiz bir koleksiyon ürünü” dedi.

Harley-Davidson Pazarlama Direktörü Heather Malenshek, “Yaratıcılık denince akla gelen bir LEGO ile yaptığımız işbirliğinden son derece mutluyuz. LEGO ve Harley-Davidson tutkunlarının ortaya çıkan sonuçtan ilham almalarının yanında, yapım aşamasının da keyfini çıkarmalarını istiyoruz” dedi.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.