artwork

LEGO çocukların hayal dünyasından ilham almaya devam ediyor

2 sene önce

0

LEGO‘nun yeni kampanyası, Star Wars‘tan aksiyon dolu sahnelerle ve yangına sebep olmak yerine söndüren bir ejderhanın görüntüleriyle çocukların hayal gücünün sınırsız doğasını kutluyor.

The Foundation’ın Build me up Buttercup‘ının revize edilmiş bir versiyonu ile birlikte devam eden ve LEGO Agency tarafından yaratılan filmde çocukların fantezileri somut gerçeklere dönüşüyor. Stormtrooper’lar ormanda ilerlerken arı sürüsü tarafından engelleniyor; bir itfaiyeci ejderhası, bir halterciyi bulunduğu Orta Çağ kalesinden kurtarıyor ve bir uzay gemisi gökdelenler arasında geziniyor.

Reklam, Traktor tarafından yönetildi, yapımı Stink Paris ve post prodüksiyonu MPC tarafından yapıldı. LEGO’nun, çocukların yaratıcılığını nasıl ortaya çıkarabileceğini ve onlara sunulan dünyayı nasıl daha yaratıcı bir şekilde yeniden inşa edebileceğini göstermeyi amaçlıyor.

LEGO Group Ürün ve Pazarlama Sorumlusu Julia Goldin: “Yaptığımız her şeyde olduğu gibi, bu kampanya da bize dünyanın olasılıklarla dolu olduğunu gösteren, olağanüstü hayal güçlerine sahip çocuklardan ilham alıyor.” dedi.

Kampanya TV, dijital, Spotify, Snapchat, OOH, sosyal medya ve e-ticaret kanallarında yayınlanacak. Ayrıca filmdeki çocuklara ilham veren satın alınabilir setler sunan LEGO mağazalarında da izlenebilecek.

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan özel resmi Euro 2024 maç topu

Adidas, her vuruşu gerçek zamanlı olarak algılayan Resmi Euro 2024...

Domino’s’tan pizza fırınlı elektrik bisikletli servis

Domino’s, yerleşik pizza fırınlarına sahip radikal teslimat elektrikli bisikletlerini piyasaya...

Mercedes-Benz Amerika’dan elektrikli araç şarj merkezi

Mercedes-Benz Amerika’da tüm sürücülere hizmet veren ilk elektrikli araç şarj...