Site icon Campaign Türkiye

Lego bloklarıyla uyumlu mobilyalar ile kendi tasarımlarınızı yapın

İtalyan tasarım firması Studio NINE, çocukların ve yetişkinlerin geliştirebilecekleri ve diledikleri gibi tasarlayabilecekleri, modüler, Lego bloklarıyla uyumlu mobilyalar tasarladı.

Lego’lar, kodlama oyunlarından mücevherlere, Lego bloklarından oluşan KitKat çikolatasına, Milano’da bir metro istasyonuna ve bir Chevrolet Batmobile‘e kadar her şeyi tasarlamak için kullanılabiliyor ve şimdi bu listeye mobilya tasarımı da eklendi.

İtalyan tasarım firması Studio NINE, hem çocuklar hem de çocuklarıyla vakit geçirmek isteyen ya da hala çocuk kalan yetişkinler için Stüda adı verilen Lego uyumlu modüler mobilyalar tasarladı.

Stüda mobilya seti çeşitli renklerde üretildi ve sahiplerinin istedikleri tasarımı veya deseni yapmaları için Lego blokları ile uyumlu bir tasarıma sahip. Bu sayede çocuklar mobilyaları dekore ederken Lego’larını yerlere saçmadan ve kaybetmeden eğlenebilecekler. Ayrıca bu tasarımlar, mesajlar veya hatırlatıcılar oluşturmak veya yüzeyi bir odanın dekoruna uyacak şekilde tasarlamak isteyen (çocuklar kadar Lego’yu seven) yetişkinler için de yararlı olabilir.

Stüda mobilya seti, bu ay Milano Tasarım Haftası‘nda sergilenecek.

Exit mobile version