artwork

Lego 90. yılını kutluyor

1 sene önce

0

Lego 90. yıl dönümünü rengarenk bir kampanyayla kutlarken dünya çapında kültürel olarak nasıl yankı uyandırdığının, insanlara kendi hayatlarını inşa ederken nasıl yardımcı olduğunun da altını çiziyor.

10 Ağustos’ta gerçekleşecek olan yıl dönümüyle birlikte, bir dakika süren ‘We Are All Builders’ filmi; izleyicilere Lego’nun yaşamda ilişkileri, toplulukları, aileleri ve aşkı “inşa etmesine” yardımcı olduğu tüm farklı alanları hatırlatmayı amaçlıyor.

Kendi bünyesindeki Lego Creative Studio‘nun kampanyası, web sitesi, sosyal medya, e-ticaret kanalları ve uluslararası Legoland tema parklarında planlanan dokuz haftalık etkinliklerle uzun süredir devam eden “Dünyayı Yeniden İnşa Et” marka platformunu sürdürecek.

Lego’nun yaratıcı topluluklara nasıl ilham verdiğini gösteren ve çeşitli unsurları sergileyen sahnelerden oluşan reklam, TV’de, dijitalde, açıkhavada, İngiltere sinemalarında, e-ticaret kanallarında ve Lego’nun 25’ten fazla ülkedeki mağazalarında yayınlanacak. Ayrıca, önemli pazarlardaki bir dizi yerel aktivasyon ve etkinlikle desteklenecektir.

Lego Group Ürün ve Pazarlama Sorumlusu Julia Goldin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Oyun her zaman insanlığın temel taşı olmuştur. Sadece eğlenceli değil, aynı zamanda çocukların temel yaşam becerilerini geliştirmelerine, aile bağlarını güçlendirmelerine ve topluluklar oluşturmalarına yardımcı olmak çok önemlidir ancak ebeveynlerin ve çocukların yaşamları üzerinde rekabet eden baskılarla birlikte, oyuna pek de öncelik verilmez.

Bu yaz 90. yıl dönümümüz için insanların yaşları, konumları veya ilgi alanları ne olursa olsun onları daha fazla oynamaya ilham vermek adına şimdiye kadarki en büyük kutlamamızı başlatıyoruz. Oyun konusunda bizim kadar tutkulu olan ve dünyaya oyunun ne kadar kolay, eğlenceli ve faydalı olabileceğini hatırlatan, dünyanın en yaratıcı kişiliklerinden oluşan bir grupla birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan özel resmi Euro 2024 maç topu

Adidas, her vuruşu gerçek zamanlı olarak algılayan Resmi Euro 2024...

Domino’s’tan pizza fırınlı elektrik bisikletli servis

Domino’s, yerleşik pizza fırınlarına sahip radikal teslimat elektrikli bisikletlerini piyasaya...

Mercedes-Benz Amerika’dan elektrikli araç şarj merkezi

Mercedes-Benz Amerika’da tüm sürücülere hizmet veren ilk elektrikli araç şarj...