Landor Türkiye ülke müdürü belli oldu

Stratejik marka danışmanlık ve tasarım firması Landor, bugün açılışını yaptığı İstanbul ofisiyle beraber Türkiye Ülke Müdürü olarak İdil Yenişehirli’nin atama haberini de duyurdu.

 

20 yılın üzerinde bir süredir Türkiye’nin önde gelen şirketleriyle çalışmalarını sürdüren Landor, 2015 yılında yapacağı senior tasarımcı ve stratejist atamalarıyla Türkiye’deki varlığını artırmayı hedefliyor. Türkiye Ülke Müdürü olarak atanan Yenişehirli ise Landor’daki 11 yılı boyunca Efes, Turkcell, Eczacıbaşı ve Koç Holding gibi markaların projelerinde görev aldı.

İdil Yenişehirli

Landor EMEA Başkanı Jane Geraghty İstanbul ofisi ve atamayla ilgili olarak, “Türkiye, Landor için uzun zamandır temel bir pazar ve şu anda Türk müşterilerimize karşı sorumluluğumuzu ve varlığımızı artırmak için doğru bir zaman. İdil’in ülke müdürü olarak bize katılmasından dolayı heyecanlıyız. İdil’in strateji ve yaratıcılık alanındaki yerel ve uluslararası marka tecrübesi, varlığımızı ve müşteri ilişkilerimizi büyütmemize yardım etme konusunda onu ideal insan kılıyor. İstanbul’daki bu yılımız için fazlasıyla heyecanlıyız” açıklamasında bulundu.

Yenişehirli ise, “Yeni müşteriler ve ödüllerle beraber 2014 bizim için parlak bir yıl oldu. Bu nedenle şirket için önemli bu dönemde Landor’un Türkiye operasyonlarını yürütmek benim için heyecan verici. Türkiye’nin iş merkezi İstanbul, Türk markaları yerel ve uluslararası alanda geliştirmek için mükemmel bir merkez olacak” dedi.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.