Land Rover Defender tanıtımı Lego’dan

Land Rover, Yeni Defender tanıtımı için bu defa farklı bir işbirliğine gitti ve Lego’dan destek aldı.

2.573 parçalı LEGOYeni Defender, Land Rover’’ın yeni modelinin hemen hemen bütün özelliklerini taşıyacak şekilde geliştirildi.

LEGO Technic Land Rover Defender, evde yapabileceğiniz bir otomotiv ikonu olarak karşımıza çıkıyor. Land Rover ile ortaklaşa geliştirilen ve Frankfurt Otomobil Fuarı’nda New Defender ile lanse edilen 2.573 parçalık model, gerçeğine uygun gövde panelleri ve jantlar, üç diferansiyelli dört çeker, tamamen bağımsız süspansiyon, çalışır durumda bir vinç ve LEGO Technic’in şimdiye kadar ürettiği en gelişmiş vites kutusu dahil olmak üzere bir dizi gerçekçi öğeyi ve fonksiyonu barındırıyor.

LEGO Group Pazarlama Direktörü Niels Henrik Horsted konuyla ilgili: “Her LEGO parçası, çocukların hayal edebilecekleri her şeyi yapabilmeleri için bir araç. Bu yeni model için çok heyecanlıyım. Lego Group tasarımcılarımız tarafından yapılan gerçekten etkileyici bir iş. Land Rover ile birlikte, Lego ile oyunun sınırsız yaratıcılığını ve Land Rover’ın tasarımını, yenilikçi mühendisliğini harmanladık” dedi.

Land Rover Defender modelinin Türkiye’deki tanıtımı için bu eşsiz LEGO modelini buluşturan Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Hakan Tiftik ve Borusan Otomotiv Jaguar Land Rover Genel Müdürü Cem Uluğtekin ise şunları söyledi: “Borusan Otomotiv olarak, 2020 yılı içerisinde Türkiye’ye getireceğimiz Yeni Land Rover Defender’ın kendisinden önce model aracıyla sizleri buluşturmak istedik. Evlerimizde daha fazla zaman geçirdiğimiz bu günlerde #DefenderTutkusu’nu kusursuzca yansıtan, bu model aracı keyifle oluşturmanızı diliyoruz.”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.