artwork

KVK tablet pazarına girdi

11 sene önce

0

Mobil iletişim ürünleri satış ve satış sonrası hizmet sektörü firması KVK, dünya devi markalarla işbirliğine bir yenisini katarak Türkiye’de tablet pazarına giriyor. ViewSonic ile yapılan işbirliğinin açıklandığı ve Amerika’nın en çok satan tabletleri arasında yer alan ‘ViewPad 10e’ modelinin ilk kez tanıtıldığı lansman, KVK Genel Müdürü Özcan Ermiş ve ViewSonic Türkiye Ülke Müdürü Hasan Koçyiğit’in ev sahipliğinde gerçekleşti. İki markanın işbirliği ile Türk tüketicisine 699 TL’den başlayan fiyatlarla ulaşacak olan ViewPad’in bir yılda 300 bin adet satılması hedefleniyor. Toplam bu anlaşmayla 46 milyon dolarlık yatırım gerçekleşirken, KVK’nın aynı özellikteki ürünleri benzerlerinden ortalama yüzde 20-50 arası fiyat avantajı ile tüketiciye ulaşacak.

Amerika’da en çok satanlar listesine giren ‘ViewPad 10e’ modelini yaratan ve Türkiye pazarında KVK aracılığıyla tüketiciye ulaşacak olan ViewSonic’in merkez ofisi California’da bulunuyor. ViewSonic; halen Amerika, Avrupa ve Asya’da 30’dan fazla ülkede yerleşik ofisleriyle faaliyet gösteriyor. Masaüstü monitör, projektör ve dijital çerçeve gibi ürünler üreten ViewSonic, tüketici elektroniğine de el atarak akıllı telefon ve tablet modellerini de ürün gamına ekledi.

 

Özcan Ermiş-Hasan Koçyiğit

KVK Genel Müdürü Özcan Ermiş, “Dünyanın teknoloji alanında referans kabul edilen pek çok yayını tarafından ViewSonic ürünleri en iyi tabletler arasında gösteriliyor. Nitekim piyasadaki hiçbir tablette olmayan ekran parlaklığı, son model Android 4.0 işletim sistemi, HDMI, USB ve SD çıkışlarının olması, koruyucu metal gövde, Flash Player destegi ve belki en önemlisi dünyanın en ince tabletlerinden biri olarak mükemmel estetiği dikkatimizi çeken unsurlar oldu.” dedi.

 

ViewSonic Türkiye Ülke Müdürü Hasan Koçyiğit ise, görsel görüntüleme teknolojisinde dünya çapında tanınan ViewSonic’in, kendini sürekli yenilikçi teknoloji, ürün ve çözümler sunmaya adayan bir şirket olduğunu belirterek, ViewSonic‘in ekran ürünlerine odaklanarak; kalite, güvenilirlik, yenilik ve müşteri hizmeti mükemmeliyeti ilkeleriyle sektörde pek çok ilke imza attığını ifade etti. Koçyiğit, “ViewSonic bugüne kadar hem ürün hem de servisleriyle dünya çapında 2500’ü aşkın ödül kazanmış bir marka. Türkiye pazarına girerken hem ürünümüze hem de işbirliği yaptığımız KVK’nın sektördeki deneyimine çok büyük güven duymaktayız” dedi.

ViewPad 10e Teknik Özellikleri şu şekilde;

9.1mm incelik, 9.7’’ SuperClear IPS Ekran, 420nits parlaklık, 20 GB Depolama (4 GB dahili bellek, 16 GB SDKart hediye), 32GB’a kadar artırılabilir bellek, USB Girişi ve SD kart desteği ve HDMI Çıkışı, Android Ice Cream Sandwich İşletim Sistemi, Alüminyum Metal Alaşımlı Koruyucu Gövde, Adobe® Flash™ Desteği, Viewscene3DTM 3 Boyut, Sezgisel ve Etkileşimli Arayüz, 1 Ghz Cortex işlemci, 3.5mm kulaklık girişi, 5450mAh batarya, 1.3 MP kamera, Bluetooth, 3G ve Wi-Fi seçenekleri

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan özel resmi Euro 2024 maç topu

Adidas, her vuruşu gerçek zamanlı olarak algılayan Resmi Euro 2024...

Domino’s’tan pizza fırınlı elektrik bisikletli servis

Domino’s, yerleşik pizza fırınlarına sahip radikal teslimat elektrikli bisikletlerini piyasaya...