artwork

Kurumsal sosyal sorumluluk mercek altına alınıyor

11 yıl önce

0

“Kurumsal İtibar Yönetimi” çalışmalarının hayata geçirilmesi ve “Kurumsal Vatandaşlık” kavramının sergilenmesinde, kurum ve markaların son yıllarda başvurduğu en önemli kanallardan biri kabul edilen “Kurumsal Sosyal Sorumluluk” (KSS), 24 Nisan’da İtibar Atölyesi tarafından Beşiktaş Akaretler’deki W Hotel’de düzenlenecek Romantizmden Gerçeğe Kurumsal Sosyal Sorumluk Konferansı‘nda tartışılacak.

İtibar Atölyesi, 2011 yılında İtibar Zirvesi’ni düzenlemişti.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nazım Ekren, Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Haluk Gürgen, KSSD Başkanı Serdar Dinler ve İDA Başkanı Ali Cem İlhan’ın birer konuşma yapacağı konferansta, “KSS” alanında ülkemizde yankı uyandıran projelere imza atan Koç Holding, Çalık YEDAŞ, TÜVTURK, Hürriyet Gazetesi, Doğuş Otomotiv ve Garanti Emeklilik gibi markaların başarıları ve başarıya yürürken nasıl strateji geliştirdikleri katılımcılarla paylaşılacak.

“KSS” kavramının doğru anlaşılması, itibar yönetimi ekseninde kurumlara sağlayacağı avantajların neler olduğu, KSS projelerinin nasıl hazırlanması gerektiği noktalarına ışık tutulacak olan konferanstan beyaz yakalı yöneticiler, firmaların satış, pazarlama, iletişim ve yönetim departmanlarındaki karar vericiler, siyasetçiler, lisansüstü ve doktora öğrencileri, iş adamlarınca kurulan STK’ların yöneticileri, yerel yönetimlerdeki bürokratlar ile KOBİ’lerin üst düzey yöneticileri yararlanabilecek.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Campaign Global Agency of the Year Türkiye’den kısa listeye kalanlar

Aralarında TBWA/İstanbul’un da olduğu ajansların ve kişilerin listesi açıklandı...