artwork

Kurtuluş Eker Publicis Groupe’dan ayrılarak yeni başlangıçlara hazırlanıyor

4 sene önce

0

Kurtuluş Eker Publicis Groupe’dan ayrılarak yeni başlangıçlar için hazırlanıyor.

Eker, sadece Campaign Türkiye için yaptığı açıklamada şunları belirtti:

“Sizlere kurucusu ve Başkan’ı olduğum Voden ile birlikte eş zamanlı Başkan’ı olduğum Leo Burnett İstanbul, Saatchi & Saatchi İstanbul ve Publicis Emil ajanslarından, aynı zamanda Publicis Groupe yönetim kurulu üyeliğimden resmi olarak tamamen ayrıldığımı bildirmek istiyorum.

2007 yılında dijitali odağına alan bir fikir üzerine inşa ederek kurduğum Voden’i, ortaklarım ve ekibim ile birlikte Türkiye’nin en büyük reklam ajanslarından biri haline getirdikten sonra, yaklaşık 4 yıl önce Leo Burnett Chicago üzerinden Publicis Groupe’a satışını başlatmıştık.

Hisselerimin tamamını devrettikten sonra Publicis Groupe ile birlikte yılın başından beri planladığımız ayrılığı böylelikle gerçekleştirmiş oluyorum.

Çok büyük tecrübeler kazandığım bu süreçte, bize her zaman inanan müşterilerime, beraber yüzlerce başarılı işe imza attığımız sevgili ekibime, özverili iş ortaklarıma ve sizlere, deneyimlerini, bilgilerini, inançlarını, dostluklarını esirgemedikleri için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Ben de bundan sonra, 2 exit yapmış tutkulu bir girişimci olarak inandığım yolda, Avrupa ve Türkiye’de halihazırda bulunan kreatif ve teknoloji odaklı şirketlerim için çalışmaya devam edeceğim. Diğer yandan, geleceğimiz olarak gördüğüm start up’lara olan inancım ve yaptığım yatırımlar da hız kesmeden devam edecek.”

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan ‘Boyaya Batırılmış’ enerji dolu ayakkabılar

Los Angeleslı Multidisipliner Sanatçı Cali DeWitt, Adidas Originals’ın klasik Campus...