Kullanıcı dostu özellikleriyle öne çıkan maske: “LEAF Mask”

COVID-19 salgını sırasında yüz maskelerinin takılmasına büyük önem verilirken, maskelerin uzun süreli kullanımı kişileri rahatsız edebilmekte, özellikle sıcakta nefes almayı zorlaştırabilir. Bunların yanında da işin bir de halk içindeki güzel, pozitif bir gülüş kısmı var.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, LEAF maskesi, bize etkileyici kimliğimizi geri vermek istiyor.

N99 kalitesinde hava filtreleme ve kendi kendini sterilize etme özelliklerine sahip dünyanın ilk FDA tescilli şeffaf maskesi, yüzde 100 geri dönüştürülebilir bir şekilde optik dereceli malzemelerle havacılık teknolojisi kullanılarak üretildi.

N99 + HEPA filtre ile ihtiyaçlarınıza uygun üç model var: LEAF Hepa, LEAF UV ve LEAF Pro.

LEAF ekibi, “Anormal zamanlarda bile normal kimliklerimizde olabilmemiz için Leaf’i şeffaf olacak şekilde tasarladık” diyor.

Modellerden ikisi, LEAF UV ve LEAF Pro, filtre gövdesi içine yerleştirilmiş DNA seviyesinde patojenleri yok eden bir UV-C ışığı ile donatılmıştır.

Bu, HEPA filtresinin bir aya kadar steril şekilde kullanılabilir olmasını sağlar. Ek olarak, dış kısımda çok çeşitli mikropların % 99.99’unu yok etmek için test edilen kalıcı bir anti-mikrobiyal ve hidrofobik kaplamaya sahiptir. Ve ekstra bir koruma olarak, bir karbon filtresi içerirler.

Teknolojiyi sevenler için LEAF Pro, havalandırmayı kontrol etmek ve yakın bölgenizdeki hava kalitesini kontrol etmek için bir iOS / Android uygulaması ile birlikte çalışır. Ayrıca metabolizmanız ve CO2 seviyeniz hakkında bilgi verecektir.

LEAF’ın şeffaf tasarımı, telefonunuzun yüz tanıma teknolojisini kullanmak için yüz maskenizi çıkarmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Ayrıca, ister bir hükümet binası ister havaalanı olsun, kimliğinizin doğrulanması gereken herhangi bir alana, maskenizi yerinde tutarken girebileceğiniz anlamına gelir.

LEAF işitme engelliler için de inanılmazdır, çünkü dudak okumayı mümkün kılacak ve iletişimi kolaylaştıracaktır.

Dört farklı boyuta sahip olan LEAF, üç yaş ve üstü herkes için uygundur. Şu anda LEAF, şimdiden 1,4 milyon doların üzerine çıktığı Indiegogo sitesinden (49 $ ‘dan başlayan) satışa sunuldu.

LEAF,% 99,99 filtreleme özelliğine sahip FDA tescilli şeffaf bir yüz maskesidir.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.