Kristal Elma’nın sihri

8 sene önce

0

Kristal Elma Yaratıcılık Festivali “Bring Back The Magic” temasıyla 17-18-19 Eylül’de Santralİstanbul’da düzenleniyor. Kristal Elma’da katılımcıları nelerin beklediğine birlikte bakalım.

İlham almak ve beslenmek

Kristal Elma’da 120 konuşmacının katılımıyla 3 gün boyunca 80’den fazla oturum gerçekleşiyor. Jean-Marie Dru ve Jacques Séguéla gibi reklam dünyasının efsane isimlerinin yer aldığı yaklaşık 60’tan fazla global fikir önderi ve sektör lideri Kristal Elma için İstanbul’a geliyor. Diğer yandan Türkiye reklam endüstrinin ikonik isimleri ve Cem Yılmaz birikimlerini paylaşmaya hazırlanıyor.

Öğrenmek

Kristal Elma kapsamında gençlere yönelik Future Eğitim Kampı düzenleniyor. 26 yaş altındaki öğrenciler, genç pazarlama profesyonelleri ve genç reklamcılar için hazırlanan Future Eğitim Kampı’nda 3 gün boyunca 18 seminer ve çalışma atölyesi düzenleniyor. Kampta yer alan gençlere Katılım Sertifikası veriliyor.

Paylaşmak

Kristal Elma Festivali kampüsünde 5 networking alanı bulunuyor. Türkiye’den ve yurtdışından 7500’ün üzerinde delegenin katılması bekleniyor. Festival, yaratıcı endüstri temsilcileri için Cannes Lions’tan sonra dünyanın ikinci büyük networking ve paylaşım fırsatını sunuyor.

Yaratıcılığı onurlandırmak

Türkiye’nin ilk yaratıcılık yarışması olan Kristal Elma Ödülleri’nin 26’ncısı iki ayrı törenle 17 ve 18 Eylül tarihlerinde Santralİstanbul’da düzenleniyor.  Kristal Elma’da bu yıl Türkiye’nin en yaratıcı 2715 işi yarışıyor.

Kutlama

Kristal Elma ödül törenlerinin ardından 17-18 Eylül geceleri katılımcıları festival kampüsü dışında sürpriz kutlama davetleri bekliyor. Ardından 19 Eylül gecesi ise Black Box Istanbul’da Kristal Elma’nın Büyük Kapanış Partisi düzenleniyor.

Kristal Elma’da görüşmek üzere…

Keyifli okumalar,

 

Tolga Tuna,

Campaign Türkiye Genel Yayın Yönetmeni

tolga@campaigntr.com

@tolgabigkahuna

 

Bu yazı Campaign Türkiye’nin Eylül 2014 sayısında yayınlanmıştır.