Kristal Elma başvuruları için son gün

Reklamcılar Derneği tarafından düzenlenen, Türkiye’nin ilk yaratıcılık yarışması Kristal Elma bu yıl 25’inci kez sektör temsilcileriyle buluşmaya hazırlanırken, sektörün yaşadığı değişime paralel olarak yenilenerek 4 günlük bir festivale dönüşüyor. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali, 25-28 Eylül tarihleri arasında reklam, pazarlama, medya ve iletişim endüstrisinin tüm paydaşlarını Santral İstanbul’da bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Bu yıl ilk kez tümüyle online tabanda yönetilecek yarışma için başvurular kristalelmafestivali.com üzerinden gerçekleştiriliyor. 05 Mayıs 2012 – 01 Ağustos 2013 tarihleri arasında yayınlanan işler katılabilecek. Başvuru için son gün ise 23 Ağustos.

Ana kategorinin yanı sıra medya, dijital, bölge, fotoğraf, yapım-yönetim, müzik ve doğrudan pazarlama kategorilerinde işlerin yarışacağı yarışmanın ana seçici kurul başkanlığını ise Ali Taran üstlenecek. Kazananlar, 26-27 Eylül akşamları yapılacak iki törenle açıklanacak.

Alanında dünyanın ikinci büyük organizasyonu

4 gün sürecek olan Kristal Elma Yaratıcılık Festivali, aralarında Publicis Groupe Başkanı Maurice Lévy, Facebook Kreatif Direktörü Mark D’arcy, Coca-Cola Başkan Yardımcısı Jonathan Mildenhall, Wieden+Kennedy Yönetici Kreatif Direktörleri Eric Quennoy ve Mark Bernath, WeTransfer Kurucusu Nalden, Absolut Global İletişim Direktörü Sebastian Billing, Adidas Originals Global Pazarlama Direktörü Alexander Matt, trendwatching.com Kurucusu Henry Mason gibi 40’ın üzerinde yabancı konuşmacıyı ağırlamaya hazırlanıyor. Toplam 120 konuşmacı ve konferans, workshop, panel ve seminerlerden oluşan 75 etkinlik festival katılımcılarını bekliyor. Bu da festivalin, Cannes Lions’tan sonra alanında dünyanın ikinci büyük etkinliği olacağı anlamına geliyor.

Festival hakkında detaylı bilgiyi kristalelmafestivali.com’dan alabilirsiniz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.