artwork

Kristal Elma’da 3 sergi düzenleniyor

9 sene önce

0

17-19 Eylül’de Santralİstanbul’da düzenlenen 26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali kapsamında hazırlanan 3 sergi, yaratıcılığa ilham vermeye hazırlanıyor.

Festivalde, konuşmalar arasında sürekli yoğun bir networking yapılmamasını göz önünde bulundurarak gösterimlerde katılımcıların ufuklarını açmak amacıyla ÇSM Binası bir sergi alanına dönüştürülürken, katılımcıları binanın girişinde Kristal Elma HandMade sergisi karşılayacak. Campaign Türkiye dergisinde başlatılan HandMade bölümü kapsamında, dokuz kreatif direktörün  Kristal Elma Yaratıcılık Festivali, yaratıcılık, ilham ve ödül hakkında ne düşündüklerini resmettiği çalışmalar katılımcılarla paylaşılacak.

Oktar Akın, Handmade için Kristal Elma’yı böyle resmetti.

ÇSM’nin 4’üncü katındaysa Cannes Lions Yaratıcılık Festivali’nde büyük ödül kazanan işlerin yer aldığı bir sergi düzenlenecek. Katılımcılar, dünya çapında sektörün en iyileri tarafından bu yıl düzenlenen 61. Cannes Lions Yaratıcılık Festivali’nde büyük ödüle layık görülen işlerle bu sayede tanışabilecek.

Bu yıl Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri Yarışması’na rekor katılım oldu ve jüri yoğun bir mesai harcayarak 2.715 işi değerlendirdi. Bu işler arasından öne çıkarak finale kalanlar Mars Media tarafından festival alanına kurulan özelsinemada izlenebilecek. En iyi çalışmalar ise ödüllerini 17-18 Eylül‘de düzenlenecek ödül töreninde alacak.

 

 

 

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan özel resmi Euro 2024 maç topu

Adidas, her vuruşu gerçek zamanlı olarak algılayan Resmi Euro 2024...

Domino’s’tan pizza fırınlı elektrik bisikletli servis

Domino’s, yerleşik pizza fırınlarına sahip radikal teslimat elektrikli bisikletlerini piyasaya...