Kral, Beats By Dre kulaklıklarıyla evine dönüyor

LeBron James, evine geri dönüyor. Beats By Dre de, Powerbeats2 wireless kulaklıklarıyla Kral’ın evine, Ohio’ya dönüşünü kutluyor.

Ünlü basketbolcu LeBron James, Miami’de geçirdiği 4 yılın ardından evine, Cleveland Cavaliers’e geri dönüyor. Beats By Dre de bu haberi her zamanki taktiğiyle, izleyende tüm duyguları harekete geçiren bir görsel ve sessel şölenle kutluyor.

Videoda üstsüz ve son derece kararlı görünen James, Akron, Ohio’daki lisesi St.Vincent-St.Mary’de, kendi adını taşıyan gym’de ağırlık çalışıyor. Doğduğu yere ve kişisel hatıralarına ait görüntüler de çalışmasına eşlik ediyor. Arka plandaysa Hozier’in hristiyan-rock ilahisi “Take Me to Church” çalıyor ve James’in annesi Gloria’nın “Burası seni yetiştiren şehir. Seninle gurur duyuyorum. Hoşgeldin oğlum” sözleri duyuluyor.

Video klip yayınlandığı günden sadece iki gün sonra YouTube’da yaklaşık 4 milyon izlenme oranına ulaştı.

Klibin kısa versiyonları da bulunuyor. Bu versiyonlarda, koca adam LeBron’un Akron’a olan sevgisine  (Sol omzunda ‘Akron Est. 1984′ dövmesi yer alıyor) odaklanılıyor.

Dört kez NBA’in en değerli oyuncusu seçilen James’in Beats’e düşkünlüğü de su götürmez bir gerçek. Hissedarlardan biri olarak, Apple Temmuz ayında şirketi 3 milyar dolara aldığını duyurduğunda kendisi de 30 milyon dolar kazanmıştı.

Künye

Reklamveren: Beats by Dre

Ajans: R/GA

Soundtrack: Take Me to Church

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.