Koroplast’ın yeni reklam filmi yayında

Koroplast, yenilikçi ürünler ile evlerde yeni bir yaşam biçimine öncülük etmesini anlattığı reklam kampanyası yayında.

Yeni reklam filminde “Çöp torbası Koroplast’ın işidir” sloganıyla deneyimine ve uzmanlığına vurgu yapan Koroplast, çöp torbasının kendi adıyla özdeşleşmesini çocukların bile bildiğine atıfta bulunuyor.

Koroplast’ın yeni reklam filmi, TV kanallarında ve tüm dijital ortamlarda yayınlanmaya başlandı. Yeni reklam filminde; çöp torbası konusundaki uzmanlığı ve deneyimi ile küçük, büyük herkesin yaşamına dokunan bir marka oluşunu “Çocuklar bile bilir” söylemiyle esprili bir şekilde aktaran Koroplast, yenilikçi ürünlerinin hayatı kolaylaştırdığına dikkat çekiyor.

Filmde babaannesinin çöpleri toplamak için kullandığı torbanın yırtıldığını ve çöp suyunu akıtmak üzere olduğunu fark eden ufaklık, hemen Koroplast çöp torbasıyla duruma müdahale ediyor. Babaannesinin şaşkın bakışları arasında, çöpü “Aç, doldur, bağla, bırak” şeklinde dört adımda Koroplast çöp torbasına koyan çocuk, çöpü hijyenik bir şekilde babaannesine geri veriyor. Değişik koku, desen ve ebatlarda, farklı kullanım ihtiyaçlarına yanıt veren dayanıklı ve sızdırmaz çöp torbalarıyla hayatı kolaylaştıran Koroplast, çöp torbası bizim işimiz diyor.

Künye:

Reklamveren: Koroplast

Reklamveren Yetkilisi: Lizi Mitrani Yılmaz, Bengü Kıran, Bengü Ağacan

Reklam Ajansı: Vapp Works

Kreatif Direktör: Orhan Tanak

Kreatif Ekip: Gül Arı, Ahmet Şekerli

Müşteri İlişkileri Ekibi: Burcu Erenkuş, Zeynep Ceylan

Stratejik Planlama: Arda Gökçer

Medya Planlama Ajansı: WaveMaker

Prodüksiyon Şirketi: Vapp Prodüksiyon

Yönetmen: Tunç Erenkuş

Prodüksiyon Şirketi Prodüktörü: Gökhan Yıldız

Post Prodüksiyon: Vapp Prodüksiyon

Animasyon: Anima

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.