Site icon Campaign Türkiye

Korona günlerinde Time In

Time Out, geçici bir süre için kendini Time In olarak yeniledi.

Hem basılı bir dergi olarak hem de web sitesiyle şehir hayatının nabzını tutan Time Out New York geçici bir süreliğine kendini Time In New York olarak yenilediğini ve Brooklyn’de yer alan Time Out Market’ı da şimdilik kapattığını açıkladı.

1968’de Londra’da yayın hayatına başlayan Time Out, tüm dünyanın koronavirüs ile savaştığı bugünlerde kendi payına düşeni yaptı. Time Out New York “pandemi” olarak duyurulan koronavirüs salgınına kayıtsız kalmadı ve sosyal mesafeyi vurgulamak, teması azaltmak, salgının yayılmaması için evde kalmanın önemini vurgulamak adına Time In olarak kendini geçici bir süreliğine yeniledi.

Londra ve New York Time Out bu yenilenme ile web sitelerinde de evlere serviste en iyi olan restoranlar, Netflix’teki en iyi filmler, koronavirüs nedeniyle iptal edilen etkinlikler gibi başlıklara yer veriyorlar.

Editör Will Gleason, Time In markasıyla ilgili şu açıklamayı yaptı: Koronavirüsün yayılmasını durdurmak için ciddi önlemler alınması gerekiyor. Logomuzu geçici olarak bu yeni gerçeği kabul edecek şekilde değiştirdik, ancak emin olabilirsiniz: Time Out New York, ister Time Out isterse Time In olsun şehrin en iyisini keşfetmenize yardımcı olmaya her zaman devam edecek.
Bu süreçte evlerinde normalden daha fazla zaman geçirecek olan sizlere rehberlik etmeye çalışacağız. Ama her şeyden önemlisi bu ay isterseniz evde olun, isterseniz dışarıda kendinizi korumayı ihmal etmeyin.”


Kaynak: Time Out New York

Exit mobile version