Kolaya kaçmayanların içeceği: Lipton Ice Tea

Titrifikir imzası taşıyan yeni Lipton Ice Tea reklam filmi, yemeğin yanında kolaya kaçmayanların içeceği olduğunu söylüyor.

Cengiz Bozkurt‘un Lıpton Ice Tea için kamera karşısına geçtiği reklam filminde, marka yemeklerin yanına en iyi biz yakışırız diyor. Hayko Cepkin ile çekilen reklam filmlerinde harareti, susuzluğu alır mesajı veren Lıpton, sofralarda da artık varım diyor.

Reklam filminde Bozkurt havalı şekilde bir kafeye giriyor. Yemek yiyen ve selfie çeken gençleri gören oyuncu hemen soluğu yanlarında alıyor. İçtikleri içeceği inceleyen Cengiz Bozkurt şaşkınlığını gizleyemiyor ve “gençler neden Lipton Ice Tea içiyorsunuz?” sorusunu soruyor.  Gençler ise içeceği gazsız olduğu için içtiklerini ve yemeğin yanında lıkır lıkır gittiğini söylüyorlar. “Neden ilk akla geleni içmiyorsunuz?” diye ikinci soruyu soruyor Bozkurt . Gençlerden ise hemen cevap geliyor; “çünkü Lipton Ice Tea’nin tadı öyle böyle değil. O yüzden kolaya kaçmıyoruz. Lipton Ice Tea içiyoruz.”  Bu cevap karşısında ise çaresiz kalıyor Cengiz Bozkurt.

Reklam filminin sonunda ise marka;Çünkü biz de kolaya kaçmadık, güneşte demlenen çay yapraklarına meyvelerin lezzetini katıp Lipton Ice Tea’yi yaptık.” diyerek reklam filmini bitiriyor.


Künye:

Reklamveren: Lipton Ice Tea

Reklam Ajansı: Titrifikir

Prodüksiyon Şirketi: Terfilm

Yönetmen: Mert Baykal

Post Prodüksiyon: 1000 Volt

Müzik: Jingle Jackson

Mecralar: TV & Dijital

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.