Knorr yeni reklam filmi ile kışa hazır

Knorr yeni reklam filmi ile kışa vurgu yapıyor ve kendi kilerlerinin kış aylarına hazır olduğunu vurgulayarak sebzelerin mevsiminde toplandığına değiniyor.

Knorr‘un kileri kışa hazır reklam filmi MullenLowe Istanbul imzası taşıyor. Reklam filminde kış ayına hazırlanan ailelerden kesitler veriliyor. Uzun yolda seyahat eden bir ailenin yol kenarında durup, kasa kasa taze sebzeler aldığı görülüyor. “Bunun nedenini biliyoruz” diyen marka, tüketicilerinin yanında olduğunu vurguluyor. Emek vererek taze ürünlerle yapılan salçaların ne kadar emek istediğini gösteriyor film.

Annelerden gelen konserve ürünlerin bolluğunu, bereketini ve paylaşımını da anlatan reklam filmi kış ayının sıcaklığını hissettiriyor. “Knorr çorbalar için bizde sebzeleri mevsiminde topluyor, tıpkı sizin gibi kurutup kilerimizde saklıyoruz. Bu sayede en güzel yemek lezzetleri tek kaşığa sığdırabiliyoruz.” diyen Knorr, kendi çorbalarıyla beraber kışa hazır olduğunu söylüyor. Reklam filminin sonundaysa “hadi herkes sofraya” diyen marka herkesi Knorr’lu sofralar kurmaya davet ediyor.

Künye

Reklamveren: Unilever/Knorr
Reklamveren Temsilcisi: Aslı Erdoğan, Ayşegül Türsen, Benan Özer, Başak Balcı
Reklam Ajansı: MullenLowe İstanbul
ECD: Berkay Özay
Yaratıcı Ekip: Nadir Aydın, Çağkan Yüksel, Lesli Luza
Müşteri İlişkileri: Ceyda Coşkun, Merve Günay, Tais Berberyan, Gizem Dörtler
Stratejik Planlama: Koray Serin
Ajans Prodüktörü: Hülya Toptaş Efe, Emirhan Akıncı
Yapım Şirketi: PTOT Film
Yönetmen: Canbert Yergüz
Müzik: Özgür Buldum
Post-produksiyon: İmaj Yapım

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.