Site icon Campaign Türkiye

Kliksa’ya yeni pazarlama grup müdürü atandı

Sabancı Topluluğu’nun online alışveriş platformu Kliksa’nın Pazarlama Grup Müdürlüğü görevine Aylin Daylan getirildi.

Kliksa’nın yenilenme sürecinde yer alan Daylan, markanın tüm online-offline pazarlama ve kurumsal iletişim departmanlarınının yönetiminden sorumlu olacak.

Aylin Daylan

1994 yılında Kadıköy Anadolu Lisesi, 1999 yılında ise Boğaziçi Üniversitesi’nin Kimya Mühendisliği Bölümü’nü tamamlayan Daylan, 2002 yılında yine aynı üniversitenin Yöneticiler İçin MBA programından mezun oldu. Profesyonel kariyerine, 2000 yılında Boyner Holding Strateji Departmanı’nda grubun internet projelerinde yer alarak başlayan Daylan, ardından Turkcell’de Pazarlama İletişimi Birimi bünyesinde bulunan Dijital İletişim Ekibi’nde görev aldı.

Türkiye Ekonomi Bankası Bireysel Pazarlama Birimi’nin Alternatif Dağıtım Kanalları ekibinde çalıştıktan sonra, 5 yıldan uzun bir süre Garanti Bankası’nın İnteraktif İletişim ve Tasarım Yöneticiliği görevini üstlendi. Garanti Bankası’nda çalıştığı süre içerisinde, bankanın dijital ürünlerinin geliştirilmesi ve tüm dijital iletişiminden sorumlu oldu. Ardından n11.com’un kuruluş sürecinde yer alan Daylan, Pazarlama Müdürü olarak markanın yaratılması, lansmanı ve tüm pazarlama süreçlerinin oluşturulması görevlerini üstlendi.

 

 

 

Exit mobile version