Kızılay Maden Suyu soruyor: “Kızılay Afyonkarahisar mı, Kızılay Erzincan mı?”

Kızılay Afyonkarahisar mı Kızılay Erzincan mı?

Tüketicilerin büyük bir beğeniyle tercih ettiği Kızılay Maden Suları, 3 farklı reklam filmiyle izleyicilerle buluştu. Ekranların sevilen ismi Alper Kul’un rol aldığı reklam filmlerinde, bol mineralli yapısıyla Kızılay Afyonkarahisar ve magnezyum yönünden zengin içeriğiyle Kızılay Erzincan Maden Sularının sağlık yönünden içerdiği faydalar ön plana çıkıyor.

Türkiye’yi doğal ve sağlıklı ürünlerle buluşturan Kızılay İçecek’in, yayına giren üç yeni reklam filminde “Kızılay Afyonkarahisar” ve “Kızılay Erzincan” maden sularının sağlık için vazgeçilmez özellikleri ekrana yansıtılıyor.
Maden suyunun sağlığa faydalarının esprili bir dille anlatıldığı reklam filmlerinde; Kızılay Erzincan’ın içerdiği magnezyumun kalp ve kas sağlığına, Kızılay Afyonkarahisar’ın zengin mineralleri ile sindirime iyi geldiği mesajları veriliyor.

Ünlü oyuncu Alper Kul’un rol aldığı 3 farklı reklam filmi eş zamanlı olarak tüm Türkiye’de izleyicilerle buluşuyor. Kızılay Maden Sularının tüm geliri Türk Kızılay tarafından insani yardım amacıyla kullanılıyor.


KÜNYE
Reklamveren: Kızılay İçecek
Reklamveren Ekibi: Metin Kul, Özge Öndül Sidal, Rasime Yılmaz
Reklam Ajansı: Rafineri
CCO: Emre Kaplan
Kreatif Direktör: Can Erdoğan
Yaratıcı Ekip: Ahmet Uğurel, Cihat Er, Selin Yerli, Kaan Topaloğlu
Marka Ekibi: Erbek Onur, Sirma Er, Aylin Türkileri
Stratejik Planlama Ekibi: Mert Tuncer, Merve Tohum
Prodüksiyon Ekibi: Safak Serter, İpek Savaş
Prodüksiyon Şirketi: DCC
Yönetmen: Ali Yorgancıoğlu
Müzik: Jingle House

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.