artwork

Kıvanç Tatlıtuğ Magnum için kamera karşısında

12 yıl önce

0

Magnum’un bu sezonki kampanya çalışmaları için anlaştığı başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz günlerde kamera karşısındaydı. Ünlü Fransız model Florence Eugene’nin de eşlik ettiği, iki gün boyunca oldukça keyifli geçen çekimlerde Kıvanç Tatlıtuğ, promosyon kampanyasının reklam filminin yanı sıra dijital proje çalışmalarında da rol aldı. Facebook ve twitter gibi sosyal medya ağlarında oldukça yoğun bir şekilde konuşulan, dijital uygulama ve reklam filminin gösterime girmesi merakla beklenen kampanya çalışmaları, Haziran ayında Magnum tutkunlarıyla buluşacak.

Magnum’un cesur bir marka olduğunu, bu işbirliği duyurulduğu günden beri kampanyaya özellikle sosyal medyadan ve sevenlerinden pek çok olumlu tepki  geldiğinin haberini Magnum yetkililerinden öğrendiğini ve projede yer almaktan çok memnun olduğunu belirten Kıvanç Tatlıtuğ, rol arkadaşı ve proje hakkındaysa şunları söyledi: “Florence çok başarılı bir oyuncu. İkimiz oldukça iyi anlaştık ve birlikte çok güldük. Bence iyi bir ikili olduk ve bu uyumumuz sonuca da yansıyacak. Ayrıca ilk defa dijital bir kampanya çalışmasında yer aldım. Onun çekim mantığı biraz daha başkaymış. Günün sonunda geniş bir ekiple oldukça iyi bir iş çıkardık eminim izlerken herkes de aynı hazzı alacak.”

Ünlü Fransız model Florence Eugene keyifli geçen çekimlerde, Eva Longoria, Elizabeth Hurley ve Eva Mendes gibi dünyaca ünlü isimlerle çalışan Magnum’un tercih ettiği yeni isim olmaktan çok mutlu olduğunu belirtirken Kıvanç Tatlıtuğ hakkında da “Daha önce de hayranların ünlü erkeklere yönelik ilgisini görmüştüm ama Kıvanç’a gösterilen ilgi gibisini görmedim. Bu ilginin nedenini de çok iyi anlayabiliyorum; Kıvanç, gerçekten çok yakışıklı ve başarılı bir oyuncu. Tüm bu ilgiye rağmen bu kadar mütevazi olması da çok hoş, Kıvanç gerçek bir centilmen” dedi.

 

 

 

Senin için
Tümünü göster
Campaign Big Global Awards 2024: Kazananlar açıklandı

Başvurular ve kazananlar dört kıtadan geldi...

Walmart, Vizio’yu 2,3 milyar dolara satın alıyor

Walmart, Amazon ile rekabet edebilmek için hızla büyüyen reklamcılık işini...

Tinder’dan yeni kimlik doğrulama sistemi

Tinder yeni kimlik doğrulama sistemini ABD ve İngiltere’de kullanıma sunuyor...