Kısaca ‘Youth’

Gençlik odaklı yatırım şirketi Youtholding, Youth markasının tesciliyle birlikte pazarlama iletişimi alanında hizmet üreten 3 şirketini Nisan ayı itibarıyla tek çatı altında topladı.

2001 yılında The Uniclub ile etkinlik ve gençlik iletişimi hizmeti vermeye başlayan Youtholding, 2006 yılından bu yana Youth Media ile dijital ve gençlik dikeyinde medya iletişimi hizmeti sunarak gençliğin nabzını tutmaya devam etti. 2010 yılında pazar araştırma şirketi olan Youth Research‘ün de takıma katılmasıyla, ajansın uçtan uca pazarlama iletişimi halkası tamamlanmış oldu. Youth’un müşterilerinin gençlik pazarıyla ilgili anlık ve uzun dönemli iç görülere erişerek stratejilerine karar verebilecekleri; dijital, mobil, medya ve etkinliklerle gençlere iletişim planlarını netleştirip hayata geçirebilecekleri bu entegre yapıya kısaca “Youth” denilecek.

Ayrıca, 2015 yılında doğan ve bugün 15 üniversitede mağazaları olan gençlik perakendeciliği şirketi Youth Store, Gnçtrkcll ile 365 gün boyunca gençlerle markalar arasında bir köprü olmayı sürdürüyor. Youtholding, gençlik odaklı iki şirketinin yanında özellikle veri merkezli yeni iş fikirlerine yatırım yapmaya devam edecek ve yeni iş fikirlerinin pazara girişini hızlandıracak. Stubridge bu iş fikirlerinden ilki.

Youth bu yeni yapılanmayla birlikte, üç sene geçirdiği Beşiktaş Toprak Center’daki ofisini Zincirlikuyu’daki İstanbloom‘a taşıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.