Kırmızı Işık Uygulaması, Clio’dan ödülle döndü

1960 yılından bu yana reklam, tasarım ve iletişim disiplinlerindeki yaratıcılığı ve inovasyonu ödüllendiren Clio Awards 2015‘te Vodafone’un Kırmızı Işık Uygulaması kampanyası bir altın bir de gümüş ödülün sahibi oldu.

“En iyi entegre kampanya” kategorisinde Altın Clio Award ödülünün sahibi olan yaratıcı ajans Y&R Team Red, “En iyi App” dalında da Gümüş Clio Awards’ın sahibi oldu. 30 Eylül gecesi düzenlenecek olan ödül töreninde ise Grand Prix alacak olan kampanyalar ve ajanslar açıklanacak. Bu haberle birlikte Y&R Team Red de gecede “En iyi entegre kampanya” kategorisinde Grand Prix’in sahibi olacak. Öte yandan gerçekleşen etkinlikte, Yılın Holding Şirketi WPP, olurken, Yılın Network’ü Ogilvy&Mather, Yılın Ajansı R/GA New York, Yılın Reklamvereni 28 Too Many, Yılın Prodüksiyon Şirketi Bangkok’tan Illusion oldu.

 

Yarışmanın jüri başkanları arasında Ogilvy & Mather küresel CCO’su Tham Khai Meng, FCB global CCO’su Susan Credle, Havas Worldwide Kanada Başkanı ve CCO’su Helen Pak, R/GA Başkan Yardımcısı ve ECD’si James Temple gibi isimler bulunuyor.

Havas Worldwide İstanbul’un Durex için hazırladığı “Arrivals” Out of Home ve Print kategorilerinin kısa listesinde.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.