artwork

Kim Kardashian’ın SKIMS’i bu defa erkekler için geliyor

1 ay önce

0

Kim Kardashian‘ın popüler giyim markası SKIMS, daha önce keşfedilmemiş bir pazara ayak uyduruyor ve erkek iç çamaşırları olarak da tüketici ile buluşuyor.

Yeni SKIMS Erkek, rahat külotlardan kadifemsi boxer’lara, rahat atletlerden tişörtlere kadar her şeyi kapsıyor. Rahatlığa ve üstün uyum sağlamaya adanmış seri, ilk katmandan başlayarak kullanıcılara ihtiyaç duydukları güven ve kolaylığı sağlamayı amaçlıyor.

Kardashian yaptığı açıklamada, “Erkek giyim alanındaki genişleme, marka için önemli bir kilometre taşı ve SKIMS’in herkes için çözümler sunma konusundaki kararlılığının bir kanıtıdır. SKIMS, sadece kadınlara değil, tüm kitlelere rahatlık sunabilen bir marka haline geldi” dedi.

Erkekler, erkek koleksiyonunun tanıtılmasından önce bile SKIMS’in müşterilerinin %10’unu oluşturuyordu ve seçimlerini kadın koleksiyonundan yapıyordu.

SKIMS Mens’in ilk lansmanı Cotton, Stretch, and Sport (pamuk, streç ve spor) olmak üzere üç farklı koleksiyon sunacak.

Cotton, günlük kullanım için ideal, rahat, yumuşak pamuk karışımlarını ortaya çıkarırken, Stretch, her seferinde mükemmel şekil için tasarlanmış maksimum esneyen kumaş sayesinde şeklini asla kaybetmeyen, sıkı uyumlar sunuyor.

Sport serisi, adından da anlaşılacağı gibi, egzersiz kıyafetlerinin altına giyilmek üzere tasarlanan hafif basınçlı taban katmanlarıyla tamamen egzersiz performansını artırmaya yönelik.

Lansmanda ise bazı tanıdık yüzler bu yeni seriyi sergiliyor. Futbol efsanesi Neymar Jr, NFL’nin 2022 Yılın Savunma Oyuncusu Nick Bosa ve NBA’in parlayan yıldızı Shai Gilgeous-Alexander, SKIMS Erkekler açılış kampanyasında yer aldı. Markanın sık sık birlikte çalıştığı Donna Trope‘un mercek altına aldığı her sporcu, sporun ötesine uzanan benzersiz hikayelerini ve şöhretlerini yansıtarak mükemmelliği temsil etmekte.

Koleksiyon resmi olarak 26 Ekim sabah 9’da (Pacific Time) SKIMS.com’da yayınlanacak. XS ile 5X arasında değişen boyutlarıyla fiyat etiketleri tekli ürünler için 16 ile 54 ABD Doları arasındayken; paketli ürünler için 42-98 ABD Doları arasında değişiyor.

Kaynak:DesignTAXI

https://designtaxi.com/news/425455/Kim-Kardashian-s-SKIMS-Stretches-Out-To-Undergarments-For-Men/