artwork

Kiğılı yeni sezon parçalarını Oktay Kaynarca seçti

5 yıl önce

0

Kiğılı, ‘In Touch’ temasıyla 2019 İlkbahar / Yaz koleksiyonu için oluşturduğu tasarımları düzenlediği bir lansman ile tanıttı.

Oyuncu Oktay Kaynarca’nın da dahil olduğu koleksiyonda, oyuncunun seçtiği parçalar moda severlerin beğenisine sunuldu. Oktay Kaynarca: “Yıllarca oyunculukla beni tanıdınız ilk defa Kiğılı markasıyla karşınıza model olarak çıktım.” dedi. 

Yeni sezonda erkeğe özgürlük alanı tanıyan, duyguları tetikleyen, beklenti ve ihtiyaçlara dokunan İlkbahar / Yaz koleksiyonu, çözüm odaklı ürünleri ön plana çıkarıyor.

Bu koleksiyon herkese “yakışır”!

Kiğılı CEO’su Hilal Suerdem: “Bugün sevgili dostumuz Oktay Kaynarca’nın da dokunduğu bir koleksiyon sergiliyoruz. Kendisi bugüne kadar şehirli erkeğin günlük şıklığını en güzel şekilde sergileyen tarzıyla kalplere dokundu. Bugün de bizim için seçtiği en özel parçaları beğeniye sunuyoruz. Oktay Kaynarca Türkiye’nin her kesimi tarafından sahiplenilen; tüm toplumun çok sevdiği bir isim. Onun seçtiği bu parçalar, tüm Türkiye’ye çok yakışacak. Kiğılı şıklığını Oktay’ın tarzıyla ortak paydada buluşturan bu seçimler, Kiğılı’nın son yıllarda yaşadığı moda ve stil odaklı dönüşümü de en güzel şekilde gözler önüne seriyor diyebilirim. Dünyaya ve değişime ayak uydurup yenilenmeye ve bunu yansıtmaya hızla devam edeceğiz.” diye konuştu.

Oktay Kaynarca ise bu projede yer almaktan mutluluk duyduğunu belirterek: “Kiğılı ile her zaman bir proje yapma düşüncemiz zaten vardı. İlk kez karşınıza Kiğılı markası ile bir model olarak çıkıyorum. Bu proje benim için çok güzel, çok farklı bir deneyim oldu. Koleksiyonun içerisinde kış kreasyonları da yer alacak. Yani kışın da billboard’larda beni göreceksiniz.” dedi.