artwork

Kiğılı yeni reklamı ile “Senin modan, senin yazın” diyor

6 yıl önce

0

Erkek giyim markası Kiğılı yeni televizyon reklamını yayına aldı. Kiğılı yeni reklamı ile “Senin modan, senin yazın” diyor. Reklam filmi Indie İstanbul imzasını taşıyor.

Kiğılı’nın “Senin modan, senin yazın” kampanyası Ajda Pekkan’ın seslendirdiği “Yaz yaz yaz” şarkısı üzerine şekillendirilmiş.

Geçtiğimiz sezon “ajan” konseptli reklamlarıyla iletişim çalışmalarını yürüten marka, şimdi de yazın temposunu ekrana taşıyor. Şehrazat’ın yazıp bestelediği, Ajda Pekkan’ın seslendirdiği “Yaz Yaz Yaz” şarkısının Kiğılı’ya özel yeni yorumu eşliğinde Kiğılı kombinleri seyircilerle buluşuyor. Indie İstanbul’un çalışması olan kampanyanın kreatif çıkış noktası da bu parça olmuş

Yazın canlı renklerini göstermek adına stüdyo yerine Çatalca’nın Çilingöz plajında çekimleri yapılan “Senin modan, senin yazın” reklam filmi, 20 saniye içerisinde Kiğılı’nın yeni sezon koleksiyonundaki en dikkat çekici parçaları sunuyor. Kullanılan şarkının yüksek temposu, bu denli kısa süre içerisinde olabildiğince çok ürünün izleyiciyle buluşturulmasına yardımcı oluyor.

Reklamda ayrıca Kiğılı’nın fiyatlarına da vurgu yapılıyor. İzleyici reklamın sonunda markanın web sitesine yönlendiriliyor. Bu uygulamayla farklı platformlar arasında bütünlüğün yakalanması ve reklamın direkt olarak satışa dönüşmesi hedefleniyor.

Reklamın künyesi

Reklamveren: Kiğılı Giyim
Reklamveren Yetkilisi: Ahmet Sayit Çakıcı
Reklam Ajansı: Indie İstanbul
Kreatif Direktörler: Mert Kunç, Güngör Türkömer
Yaratıcı Ekip: Ali Hikmet Yavuz, Olivia Akgül, Arda Acar
Müşteri İlişkileri: Cihan Gediz, Burçin Şimşek
Prodüksiyon Şirketi: 85/90 Projects
Prodüktör: Zeynep Armağan Şahan
Yönetmen: Eymen Topçuoğlu, Can Esat Yalkın
Söz-Beste: Şehrazat (Ossi Müzik)
Telif Şirketi: Portal Rights Management

Senin için
Tümünü göster
Castrol ilerlemenin olduğu her yerde

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi Castrol, yenilenen marka kimliğinin...