Kiğılı Sevgililer Günü için sosyal deney yaptı

Kiğılı Sevgililer Günü için özel olarak hazırladığı #SeniGordugumZaman isimli sosyal deney videosunu yayına aldı.

Takipçilerine, “Tüm özel anlarda olduğu gibi bu Sevgililer Günü’nde de ne giydiğiniz hatırlanacak” mesajını veren marka, iletişim çalışmasını Instagram üzerinden düzenlediği yarışma ile tamamlıyor.

Kiğılı, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı dijital iletişim çalışmasını sosyal medya hesapları ve YouTube’da yayına aldı. #SeniGordugumZaman isimli videoyla takipçilerinin karşısına çıkan Kiğılı, özel anlarda şık giyinmenin önemini keyifli bir dille vurguluyor.

Hazırlanan videoda kadınlar ve erkeklere ilk tanıştıkları anlarla ilgili sorular soruluyor. “İlk buluşmada ne yediniz”, “nerede tanıştınız”, “evlilik teklifi nasıl geldi” gibi sorulara yanıt vermesi istenen çiftlere son olarak “onu ilk gördüğünüz zaman ne giyiyordu” diye soruldu. Kadınlar sorunun cevabını net bir şekilde verebilirken erkekler bu sorudan sınıfta kaldı.

Marka, aynı konsept çatısı altında bir de sosyal medya yarışması düzenliyor. instagram.com/kigiligiyim adresinde düzenlenen yarışmada, takipçilerin yarışma postunun altına sevgilisini etiketleyip, ilk tanıştıkları gün üzerinde ne olduğunu yorum olarak paylaşması bekleniyor. Hediye olarak ise 4 adet 500 TL’lik hediye çekinden birini kazanma şansı sunuluyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.