artwork

Kia’nın uzay macerası

11 sene önce

0

Bebekler nasıl dünyaya gelir? Ebeveynlerin en çok zorlandığı, çocukların yıllardır bıkmadan sordukları soru. Anlatmak için farklı yollar aklınıza gelebilir. Ama Kia reklamındaki babanın ‘Space Babies‘ teorisi hiçbirimizin aklına gelmemiştir?

‘Babylandia’da (bebeklerin dünyaya gelmeden önce yaşadıkları gezegen) zamanı geldiğinde bebekler büyük roketatarlarla uzaya fırlatılıyorlar, atmosfere giriyorlar, dokuz aylık bu yolculuğun sonunda dünya üzerine bırakılan çocuklar anne babalarıyla tanışıyorlar. Reklamı dikkatli izlediğinizde; tanımlamalara, sıfatlara dikkat ettiğinizde  gerçek hayattan referanslar bulmanız mümkün.

Her ne kadar çocuk, arkadaşı Jig’den farklı şeyler öğrendiğini söylese de  babanın imdadına bu sefer Kia’nın kullanıcı sesini algılayan müzik sistemi yetişir. Hep birlikte “Wheels on the bus” şarkısını söylemeye başlarlar.

Kia’nın Sorento 2014 SX Limited modelini tanıtan kampanya, David&Goliath tarafından hazırlandı. Yine kampanya çerçevesinde Twitter’da #Spacebabies hashtag’i oluşturuldu.

 

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan özel resmi Euro 2024 maç topu

Adidas, her vuruşu gerçek zamanlı olarak algılayan Resmi Euro 2024...

Domino’s’tan pizza fırınlı elektrik bisikletli servis

Domino’s, yerleşik pizza fırınlarına sahip radikal teslimat elektrikli bisikletlerini piyasaya...