KIA Peter Pan’li global kampanyasını tanıttı

KIA Peter Pan’li global kampanyasında sevilen klasik hikayeye fütüristik bir yaklaşım getirdi ve “Peter Returns” (Peter Geri Dönüyor) adlı yeni reklam filmini tanıttı.

KIA’nın “Boundless for All” (Herkes için Sınırsız) vizyonunun bir parçasını oluşturan reklam kampanyası ile mobilitenin fırsatlarının sınırsız olduğuna ve herkesin teknolojik ilerlemeden faydalanmayı hak ettiğine vurgu yapılıyor.

Üç dakikalık kısa film, klasik çocuk masalına yeniden hayat veriyor ve Peter Pan’in Kaptan Hook’la devam eden çatışmasını yenilikçi bir şekilde sunuyor. Güvenilir arkadaşları Wendy ve Tinker Bell’in eşlik ettiği Peter, şimdiye kadar kötü korsan Hook’un bencilliği nedeniyle teknolojik ilerlemenin meyvelerinden yararlanamayan “Var Olmayan Ülke” sakinlerine, yeni teknolojiler getirme görevini üstleniyor.

Filmin kahramanları, Kaptan Hook’u yenebilmek için “KIA KED – 12” konsept modelinin birçok otonom ve ileri teknoloji özelliklerinden yararlanıyor. Marka, “Akıllı Piksel Işığı”, “Otomatik Park Pilotu”, “Sese Odaklanma”, “Akıllı Ajan” ve daha birçok teknolojiyi sunuyor. “Akıllı Şehir” otonom araç testleriyle birlikte, 2021 yılından itibaren 4. seviye otonom sürüş teknolojisini piyasaya sunmayı planlıyor.

Ödüllü Fransız yönetmen Phillipe Andre’nin imzasını taşıyan “Peter Geri Dönüyor”, İspanya / Madrid’de 6 günde çekildi. 200’den fazla oyuncu ve ekip üyesinin görev aldığı reklam filminde, 100’den fazla farklı sahne ve kostüm kullanıldı. “Var Olmayan Ülke”deki hayali yerlerin çizilmesi ve bilgisayar grafiğine dönüştürülmesi ise yaklaşık altı ay sürdü.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.