artwork

Kia, League of Legends oynayanlarla iş birliği yapıyor

3 hafta önce

0

League of Legends EMEA Şampiyonası‘nın ana ortağı olan otomobil üreticisi Kia, Tilt-Proof Challenge ile espor hayranlarının heyecanını canlı tutuyor.

Katılmaya cesaret eden oyuncuların uyması gereken basit görünen bir kural var: Otomobil, yarış pistinde hızla ilerlerken sakin kalmaları… Soğukkanlılıklarını kaybederlerse hiçbir şey alamayacaklar.

Eğlenceli içerik, markanın Yüz Analizi uygulamasını tanıtmayı amaçlıyor. Uygulama; kalp atış hızı monitörü ve nabız oksimetresiyle birlikte katılımcının küçük duygusal tepkilerini takip ediyor.

Kia Avrupa Pazarlama Direktörü David Hilbert: “Bu kampanya iki konsepti bir araya getirmek için mükemmel bir fırsattı: Katılımcıları ‘yan yatmadan’ bir EV6 GT’ye binmeye zorlayarak, EV6 GT’nin sürüş deneyiminin ne kadar eğlenceli ve dinamik olduğunu gösterme fırsatı bulduk. Her birinin ‘yana yatması’, EV6 GT’nin neler yapabileceğini kanıtlıyor; heyecan verici ve dinamik bir sürüş performansı.”

Innocean Berlin yaratıcı ajansının üzerinde çalıştığı kampanya; Instagram, Tik Tok ve Twitch’te başlatıldı ve farklı Avrupa pazarlarını kapsayacak.

Reklama katılan oyuncular arasında Jorge Casanaovas, Carmen Sanchez, Romain Jacques ve Daniel Broekmann vardı. League of Legends hayranları, seslendirenin ünlü sunucu Aaron “Medic” Chamberlain olduğunu anında anlayacak.

Video, kontrollü koşullar altında bir sürüş merkezinde çekildi.

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: The Drum

Senin için
Tümünü göster
Tinder’dan “dövme salonu”

Tinder “çift” dövmelerini silmeye davet ediyor...