KFC ve Crocs’tan “tavuk kokulu terlik” tasarımı

KFC ve Crocs şimdiye kadar hayatımızda ihtiyaç duyduğumuzu bilmediğimiz bir işbirliğini ortaya çıkardı. . Kentucky-Fried Crocs. Wieden + Kennedy Portland ile ortaklaşa oluşturulan sınırlı sayıda tasarlanan “tavuk kokulu terlikler”, 11 Şubat’ta New York Moda Haftası’nda görücüye çıktı.

KFC U.S. CMO’su Andrea Zahumensky, “Dünyaca ünlü kızarmış tavuk markası KFC tavuklarıyla, eşsiz Crocs konforunu farklı bir stil ile birleştiren bu  kızarmış tavuk ayakkabıları, hayallerin ortaya çıkardığı bir şey.” Dedi.

Sınırlı sayıda üretilen terliklerin iki modeli bulunmakta ve modellerden birinin üzerinde tavuk parçası şeklinde, çıkarılabilir bir nesne yer almakta. Crocs CMO’su Tercence Reilly, “Crocs yeni, beklenmedik marka işbirlikleri yaratmaya devam ederken, hayranlarını inanılmaz derecede eğlenceli ve modaya uygun hale getirecek Kentucky Fried Chicken’ın tasarımını ortaya koymaktan heyecan duyuyoruz” dedi. 

“Dünyanın dört bir yanındaki tüketicileri şaşırtmayı ve memnun etmeyi vaat eden New York’un modadaki en büyük haftalarından birinde iki ikonik Amerikan markası arasında yeni modelimizi sunmaktan onur duyuyoruz.” dedi.

Terlikler sınırlı sayıda ve $ 59.99 USD karşılığında Croc.com web sitesinde satışa çıkıyor. Ayakkabıların tanıtım filminde ise modellerin tasarımına da imza atan Güney Koreli Me Love Me a Lot (MLMA) yer alıyor.


Künye:

Reklamveren: KFC

Reklam Ajansı: Wieden + Kennedy Portland

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.