artwork

KFC Delivery, Sky Sports ile sponsorluk anlaşması imzaladı

1 yıl önce

0

Sky Media, markanın FIFA Dünya Kupası Katar 2022 yayın kapsamı sponsorluğuna dayalı anlaşmada Sky Sports‘un resmi teslimat ortağı olarak KFC Delivery‘yi seçti.Ortaklık, markanın ilk olarak aralık ayında Dünya Kupası sırasında Mother London imzası taşıyan mevcut yaratıcı çalışmasını geliştirecek.

Tanıtımlar, bir spor karşılaşmasını kaçırmamak için KFC paketlerini eve götürmeye çalışan hayranları gösteriyor. Bill Leslie, Ebony Rainford-Brent, David Croft ve Pien Meulensteen dahil olmak üzere Sky Sports’un düzenli yorumcularından birkaçı kamera karşısına geçecek.

Ortaklık; Premier League, English Football League One, Women’s Super League, Scottish Professional Football League, The Ashes ve Formula One gibi önemli spor etkinlikleri kapsamında 18 hafta boyunca devam edecek. Lineer TV, SkyGo, SkySports.com’un yanı sıra kanalın uygulaması ve sosyal medya kanalları da dahil olmak üzere bir dizi Sky Sports platformunda aktif olacak.

KFC İngiltere ve İrlanda Kıdemli Marka Müdürü Aislinn Campbell: “Sky Sports ile bir araya gelerek geçen yılki ITV sponsorluğunun başarısını artıracağımız için çok heyecanlıyız.

Etkileyici bir dizi spor etkinliğiyle Sky Sports, KFC Delivery’yi tüm spor severlere ulaştırmak için mükemmel bir yol. İnsanların seveceğini umduğumuz KFC Delivery’yi, eylemin merkezine koymak için reklamlarımızı bazı Sky Sports efsanelerinin sesleriyle yeniledik.” dedi.

Sky Media Planlama Direktörü Sarah Jones şunları ekledi: “KFC Delivery’nin, Sky Sports’un resmi teslimat ortağı olmasından ve yeni hizmetlerinin sadık spor hayranları tarafından daha fazla tanınmasına yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz. İzleyicilerimizin her daim devam eden spor tutkusu gibisi yok ve KFC Delivery’nin bunu bağlamsal anlamda beslediğini görmekten gerçekten heyecan duyuyoruz.”

Mindshare anlaşmaya aracılık etti. 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Senin için
Tümünü göster
Barilla’dan Sevgililer Günü İçin Romantik Bir Dokunuş

Barilla ile Sevgililer Günü: Makarna ile Sevgiyi İfade Etmek...

Happy People Project üst üste ikinci sene Super Bowl’da

Happy People Project imzalı reklam filmi iki senedir dünyanın en...

Disney’den Epic Games’e 1,5 milyar dolar yatırım

Eğlence endüstrisinin en büyük şirketlerinden Walt Disney, video oyunu geliştiricisi...