Site icon Campaign Türkiye

Kerem Tunçeri annesiyle kamera karşısında

 Yayınlandığı ilk günden bu yana partneri Şinasi Yurtsever’le ING Bank reklamlarının eğlenceli ikilisini oluşturan Kerem Tunçeri, serinin yeni reklamında annesi Hatice Tunçeri’yle birlikte…

Bir otoparka 2 saatliğine arabanızı bıraktınız ve 1 saat sonra almaya geldiniz. Otoparkçı 1 saat daha beklemeniz gerektiğini söylese ve arabanızı vermese ne yaparsınız? Tabii ki almak için elinizden geleni… Peki, aynı şeyi vadeli hesaptaki paranız için yapabilir misiniz?

İşte bu kısır döngüden yola çıkan ve sistemi esprili bir dille eleştiren ING Bank Turuncu Hesap reklamı yayına girdi. Üstelik bir sürprizle… Basketbol sahalarının yıldızı ve ING Bank’ın reklam yüzü Kerem Tunçeri’nin annesi de bu filmde ekibe katıldı. Sanki yıllardır bu işi yapıyormuşçasına başarılı bir oyun çıkaran Hatice Tunçeri, “Serinin yeni filmlerinde ben de olmalıyım” dedi.

Eski köye yeni âdet” sloganıyla bankacılık klişelerine esprili yaklaşan, sistem ve onun zorunluluklarıyla durum komedisi yaratan ING Bank reklamları serisinin bu son filmi, yine Publicis Yorum imzası taşıyor. Vadeli hesabın zorluklarını ve Turuncu Hesap’ın kullanım rahatlığını anlatan filmin yönetmenliğini İlkay Kopan, yapımını ise Depo Film üstleniyor.

 

Künye:

Reklamveren: ING Bank

Reklamveren Temsilcisi: Feyza Tamer, Gökçe Say, Aylin Kırımlı

Reklam Ajansı: Publicis Yorum

Yaratıcı Yönetmen: Can Faga

Yaratıcı Grup Başkanları: Emrah Kural, Cihangir Gümüş

Müşteri İlişkileri: Eda Altan, Ceren Akça

Stratejik Planlama: Zeynep Bortaçina

Prodüksiyon Şirketi: Depo Film

Yönetmen: İlkay Kopan

 

Exit mobile version