artwork

Kelebek’ten yeni reklam Filmi; “Angelic Dark”

3 sene önce

0

Kelebek Mobilya, çok beğenilen modeli Angelic’in yeni tasarımı Angelic Dark’ın kampanya filmiyle kadınların hayatlarımızdaki önemine vurgu yapıyor. Kelebek Mobilya, yeni Angelic Dark filmiyle kadınların hayatlarımızdaki önemine de gönderme yapıyor.

Hayatın her anına eşlik eden ve güzelleştiren kadınların, 85 yıldır yanında olan Kelebek, Angelic Dark koleksiyonuyla da yeniden özel anlara eşlik etmeye hazırlanıyor.

Angelic koleksiyonunun zengin bir geçmişe sahip ana yaklaşımı korunarak tasarlanan Angelic Dark serisi, günümüz trend ve ihtiyaçlarına göre tasarım kodlarını yeniden yazarak, country tarzının sıcaklığını ve huzurunu şehir hayatına uyarlıyor. Özel tasarım dokunuşu ve detaylarda özgünleşen modeliyle Angelic Dark serisi, kadınların hayatındaki modern ve şık bir imza oluyor.

Günümüz ihtiyaçlarına göre yeniden yaratılan Angelic Dark koleksiyonu; zengin modüler yapısı, yaşama alanlarına dinginliği taşıyan rengi, özel depolama alanları ve saklama çözümleriyle şehir hayatının yaşam dengesine de uyum sağlıyor.

Lansmana özel fiyatlarla satışa sunulan koleksiyonun, kampanya filmi TV ve dijital kanallarda yayınlanıyor, açık hava ve mağaza içi uygulamalarıyla da destekleniyor.

Künye:

Reklamveren: Kelebek
Marka Müdürü: Serkan Kaplan
Kurumsal İletişim Müdürü: Birnur Özgül
Reklam Ajansı: Ultra
Müzik Aranje: Uluğ Aydeniz
Prodüksiyon: Evre Bilge
Müzik Jingle Firması: Dr. Jingle